Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 07. 2020
Paňa
Na predaj 2 stavebné pozemky, Paňianska ulica v intravilane obci Paňa
17 584 €

Na predaj 2 stavebné pozemky, Paňianska ulica v intravilane obci Paňa

17 584 €

vrátane provízie


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 628 m2
  • Cena za m2: 28 €/m²
    ID inzerátu: 3999620
Na predaj 2 stavebné pozemky oproti sebe cez hlavnú Paňiansku ulicu, smerom na Vráble. Pozemky sú na kraji obce, o výmere 628 m2 a 943 m2 v zastavanom území (intravilán) obce Paňa. Rozmery pozemku cca. (31m x 20m) a (34m x 28m), IS v komunikácií pred pozemkom, vjazd na pozemok z hlavnej cesty.

Cena je vrátane provízie realitnej spoločnosti, v rámci ktorej Vám zabezpečíme kompletný právny servis našou advokátskou kanceláriou - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv bez potreby návštevy notára, autorizácia kúpnej zmluvy advokátom, vyhotovenie návrhu na vklad, uhradíme katastrálne poplatky (vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností), zápis vlastníckeho práva do 20 dní, uhradíme správne poplatky za originál listu vlastníctva a samozrejme Vám poskytneme i kompletné právne poradenstvo týkajúce sa celého procesu kúpy nehnuteľnosti.

Spolupracujeme s takmer všetkými bankami, takže Vám naviac pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru v prípade Vášho záujmu bezplatne pomôžeme pri výbere najvhodnejšej banky podľa stanovených kritérií ako i následného vybavenia tohto úveru. V tomto prípade Vám navyše taktiež uhradíme i vypracovanie znal. posudku.

Tešíme sa na spoluprácu.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu