Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 05. 2020
Einpark, Bratislava V - Petržalka
Arvin & Benet | Vzdušný svetlý byt v prestížnom projekte EINPARK
145 000 €

Arvin & Benet | Vzdušný svetlý byt v prestížnom projekte EINPARK

145 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 37 m2
 • Cena za m2: 3 918,92 €/m²
  ID inzerátu: 4002068
Arvin & Benet ponúka na predaj 1i byt v prestížnom modernom projekte EINPARK na začiatku Petržalky, v pešej dostupnosti do Starého mesta. Toto bývanie je ako stvorené pre mladého človeka, ktorý žije aktívnym životným štýlom, zároveň však dbá na vysoký komfort svojho bývania.

Súčasne je nehnuteľnosť výborná investícia. Každý skúsený investor vie, že z hľadiska jednoduchosti prenajatia je 1i novostavba s balkónom a výbornou dostupnosťou asi tá najväčšia istota, do ktorej investovať, lebo tento typ nehnuteľnosti sa prenajíma značne rýchlejšie ako iné byty, čo znamená komfortný konzistentný príjem bez výpadkov.

Prípadnému investorovi celý proces prenájmu nehnuteľnosti zabezpečíme "na kĺúč” od zariadenia až po odovzdanie bytu nájomcovi.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, ladenej v príjemných zemitých tónoch, disponujúcou vaňou. Obytný priestor je opticky rozšírený o exteriér a to priestranným balkónom, ktorý ponúka krásny výhľad na panorámu mesta. Budúci majiteľ má príležitosť si byt zariadiť podľa vlastných predstáv (pôdorys nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/306/vzdusny-svetly-byt-v-prestiznom-projekte-einpark).

Majiteľ nehnuteľnosti ocení stropné chladenie, ktoré sa považuje za najzdravší spôsob ochladzovania interiérov, veľkoformátové hliníkové okná s izolačným trojsklom, komfort v letných dňoch zvyšujú elektricky ovládané, tiež hliníkové, exteriérové žalúzie.

Kúrenie je zabezpečené veľmi žiadaným podlahovým vykurovaním, ktoré nie je len príjemné, ale aj esteticky atraktívnejšie než nevzhľadné radiátory.

Veľkým benefitom pri tejto nehnuteľnosti je, že nie je orientovaný na hlavnú cestu, čo zabezpečuje pocit súkromia a ticha.

Za projektom EinPark stojí renomovaná developerská spoločnosť, ktorá preferuje vysokú kvalitu svojich stavieb a použitím tých najkvalitnejších materiálov a moderných technológií.

Novostavba je zabezpečená kamerovými systémom a nonstop bezpečnostnou službou. Priamo v budove na prízemí sa nachádza reštaurácia rýchleho občerstvenia McDonald’s a iba prechodom cez cestu sa nachádza Billa.


Lokalita:
Lokalita je známa výbornou občianskou vybavenosťou, v pešej vzdialenosti sa nachádzajú obchodné centrá Aupark resp. Eurovea, historické centrum mesta, nespočet kaviarní, reštaurácií, bánk, lekární, zdravotných zariadení, obchodov, športovísk a mnoho iného. Petržalka a obzvlášť predná časť Petržalky je veľmi žiadaná lokalita.

Cena: 145 000 eur
Výmera: 37,54 m² (interiér 30,82 m², balkón 6,72 m²)

(Pôdorys nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/306/vzdusny-svetly-byt-v-prestiznom-projekte-einpark).

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Podlažie: 8
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Výťah: Áno
 • Balkón: 6 m²
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu