TOP 4i lukratívny MEZONET v centre mesta
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 05. 12. 2020
Kukučínova, Banská Bystrica
TOP! 4i lukratívny MEZONET v centre mesta
182 500 €

TOP! 4i lukratívny MEZONET v centre mesta

182 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 117 m2
 • Cena za m2: 1 559,83 €/m²
  ID inzerátu: 4009270
Ponúkame Vám na predaj 4i MEZONET v novo-zrekonštruovanom obytnom dome v centre Banskej Bystrice, na Kukučínovej ulici. 

Výmera: - byt: 110.00 m2

             - balkón: 6.70 m2

SPOLU: 116.70 m2

Dispozícia: byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývačky s kuchynským kútom, izby, kúpeľne, samostatného WC, 2 veľkých spální na poschodí a priestranného balkóna. 

Tento vynikajúco dispozične riešený byt vznikol na 3. podlaží obytného domu. Strešný priestor bytu sa efektívne prepojil vnútorným schodiskom so 4. podlažím. Dôraz je kladený na pohodlné a praktické usporiadanie dennej a nočnej časti.

Byt je dodávaný v štandarde. Znamená to, že byt je vybavený vstupnými bezpečnostnými a protipožiarnymi dverami, steny a stropy bytu sú kompletne vymaľované bielym hygienickým náterom. Plávajúce podlahy celom byte, v kúpeľni a WC je dlažba, kúpeľne sú kompletne dokončené vrátanane sanity a obkladu.

Všetky byty v obytnom dome majú samostatné meranie elektrickej energie. Vykurovanie je riešené elektrickým podlahovým vykurovaním so samostatným ovládaním pre každý byt. Teplá úžitková voda bude zabezpečená vlastným elektrickým ohrievačom vody so zásobníkom. Každý byt má vlastné meranie spotreby studenej vody. Vetranie je zabezpečené prirodzeným vetraním prostredníctvom okien, prípadne ventilátorom s dobehom.  

Ku každému z bytov patrí vonkajšia kobka, ktorá sa nachádzať na uzavretom dvore patriacom bytovému domu. Kobka je vhodná na uskladnenie bicyklov, kočíkov, lyží a pod.V okolí bytového domu Kukučín nájdete prakticky všetko. Či preferujete dobrú dostupnosť služieb, obchodov alebo možností na kultúrne vyžitie, vašu voľbu máte poruke.V projekte Kukučín vám prinášame 7 bytov a 2 komerčné nebytové priestory. Zo 7 bytov sú 4 byty pôvodné a spolu so spoločnými priestormi bytového domu prechádzajú kompletnou rekonštrukciou. Komerčné nebytové priestory sa nachádzajú v suteréne bytového domu, majú vlastné vchody z ulice a sú teda od obytnej časti úplne oddelené. Momentálne sa v týchto priestoroch nachádza prevádzka predajne obuvi a malá rodinná pekárnička. Cena 182 500 € (cena je uvedená bez DPH).

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 3
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Balkón: Áno
 • Pivnica: 3 m²
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu