Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 07. 2020
Na Košarisku, Košice II - Pereš
Lukratívny stavebný pozemok v mestskej časti Košice- Pereš
159 990 €

Lukratívny stavebný pozemok v mestskej časti Košice- Pereš

159 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Orná pôda
 • Plocha pozemku: 750 m2
 • Cena za m2: 213,32 €/m²
  ID inzerátu: 4010417
Exkluzívne IBA u nás na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších lokalít na bývanie v mestskej časti Košice- Pereš. Hľadáte vhodné miesto na nový domov, ktoré bude slnečné, dostatočne veľké s vynikajúcou dostupnosť do centra mesta? Ak áno, tak tento pozemok Vás určite zaujme a ako bonus k nemu dostanete krásny výhľad na Košice.

750 m2, so šírkou 15m (po dohode 16m) a dĺžkou 50m, ponúkajú bohatý priestor na realizáciu. Každý si svoj vysnívaný domov predstavuje inak. Vďaka tejto veľkosti si môžete postaviť dom naozaj podľa svojich predstáv s len málo obmedzeniami. Totiž cez pozemok neprechádza žiadne el. vedenie a je takmer rovinatý.
Inžinierske siete - vodovod, kanalizácia, elektrický prúd, plyn, dátová prípojka - sú pri pozemku. Prístupová cesta je asfaltová a dostatočne široká, čím sa líši od ostatných v okolí.

Máte radi kľudné a tiché prostredie? Tak Vás poteší to, že sa pozemok nachádza dostatočne ďaleko od hlavnej cesty, neďaleko lesa, teda hluk Vás určite neprekvapí. Veľkou výhodou je, že na tomto mieste, si môžete postaviť rodinný dom a zároveň budete mať priestor aj pre záhradu, či miesto, kde sa budú môcť deti alebo domáci miláčikovia vyblázniť.

Táto lokalita je reklamou sama o sebe. Výborná občianska vybavenosť pozemku Vám určite uľahčí život. Totiž MHD, obchodný dom Pereš Park, materská škola, príjemné prechádzky v lese sa nachádzajú neďaleko pozemku. Jedna z najväčších výhod je len 8 minút cesta autom do centra, teda nikde nemáte ďaleko.

Video: youtube.com/watch?v=br_rvZJzDWU&feature=youtu.be
O viac informácií, ma prosím kontaktujte na tel. č. 0948 901 182. Pri predaji nehnuteľnosti zabezpečujeme kompletný právny a v prípade potreby aj finančný servis.
Fotografie a text inzerátu sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie EQUILIBRIO real. Ich kopírovanie podlieha autorským právam.
Vyhľadávanie: pozemok, peres, kosice, eq, @michaelmorozreality

Doplnkové charakteristiky

 • Šírka pozemku: 15 m
 • Dĺžka pozemku: 50 m
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Plyn: Pri pozemku
 • Voda: Pri pozemku - Diaľkový vodovod
 • Kanalizácia: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu