PRENÁJOM - sklad kancelárie Zavarská Trnava
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 09. 2021
Zavarská, Trnava
PRENÁJOM - sklad / kancelárie / Zavarská Trnava
Cena dohodou

PRENÁJOM - sklad / kancelárie / Zavarská Trnava

Cena dohodou

DOHODOU


 • Typ: Prenájom
  Druh: Skladový objekt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 150 m2
 • Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4022306
Inzerujem pre Vás nehnuteľnosť, ktorú som osobne navštívila a pripravila popis nehnuteľnosti tak, aby bol totožný so skutočným stavom.

Skladové a administratívne priestory s kamiónovým vstupom  sa nachádzajú v objekte novostavby lokalite v Trnave na Zavarskej ulici. Konštrukcia objektu je železný sendvičový skelet, ktorého obvodové panely a strecha sú zateplené. Celý priestor je samostatne vykurovaný s vlastným  jednotkami a meračom. Pancierová podlaha v hale je pre zaťaženie 20 ton / m2. Výška haly 7,5 m. Vstup do skladových priestorov autom 3,5 tony je možný cez bránu na ovládanie výška 3,20 x šírka 3,50m. 

Výmera skladových priestorov je 580 m2 a administratívne priestory so zázemím o výmere 220 m2 10*22 m / toalety dámske, pánske, kancelárie, kuchynka, malý sklad pre upratovačku s výlevkou/. Možnosť ešte prenajať 256 m2 skladových priestorov spolu 836 m2. 

Kancelárske priestory sú klimatizované, nezariadené.  Budova je napojená na vedenia vodného, kanalizačného, elektrického rozvodu a optického internetu.

O bezpečie v uzatvorenom objekte sa stará kamerový systém. V objekte na pozemku je dostatok parkovacích miest pre nájomníkov aj zákazníkov / spevnená plocha/

VÝHODY: rýchle napojenie na D1 a R1, nízke náklady na energie / elektrina, voda, kúrenie/, reprezentatívne priestory, bezpečie

POŽIADAVKY: dlhodobý prenájom, 2 x mesačný depozit. Predstava o nájomníkovi / sklad, distribúcia, logistika / nie výroba. 

© Text vizualizácie a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Rstudio.

NAŠA realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný. Máme pre Vás doplnkovú službu 3D vizualizácie Vášho nového priestoru.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Plocha skladového priestoru: 580 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu