Predaj veľkorysého RD s ubytovacou časťou, Podhájska
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 02. 05. 2021
Bočná, Podhájska
Predaj veľkorysého RD s ubytovacou časťou, Podhájska
162 900 €

Predaj veľkorysého RD s ubytovacou časťou, Podhájska

162 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 547 m2
  Zast. plocha: 839 m2
  Plocha pozemku: 1300 m2
 • Cena za m2: 297,81 €/m²
  ID inzerátu: 4031207
Dávame do pozornosti túto atraktívnu ponuku RD, ktorý je vhodný na bývanie aj prenájom pre návštevníkov TK v Podhájskej.

Nehnuteľnosť pozostáva z 2 častí: 

Predná časť bola postavená v roku 2001 je samostatná bytová jednotka - pekný veľký apartmán, ktorý sa momentálne využíva na súkromné bývanie majiteľov. V prípade potreby sa však vie upraviť aj na prenájom pre kúpeľných hostí.

Pozostáva zo 4 izieb a priestrannej haly - každá izba má svoju kúpeľňu s WC

Zadná časť je samostatná budova (postavená v roku 2008) so 6 izbami (3 lôžkové), každá izba má svoje sociálne zariadenie, televízor + 2 x kuchyňa, práčovňa, sklad.

V záhrade je veľké parkovisko, 2 x žumpa.

Technické parametre RD : stavebný materiál - kvádra, dom je pripojený na všetky IS, okná eurookná, podlahy plávajúce, dlažba, kúrenie: plynové elektrické

RD sa predáva KOMPLET ZARIADENÝ.

Na nového vlastníka sa presunie celá databáza klientov tejto atraktívnej nehnuteľnosti.

RD je kúpou ihneď voľný, je bez ťiarch.

Rada Vás spoznám pri osobnej obhliadke RD.Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty