Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 08. 2020
Jána Milca, Žilina-Staré mesto
Exkluzívne administratívne priestory 3K-01 v projekte PIANO RESIDENCE
Info v RK

Exkluzívne administratívne priestory 3K-01 v projekte PIANO RESIDENCE

Info v RK


  • Typ: Predaj
    Druh: Kancelárie, admin. priestory
    Stav: Developerský projekt
  • Úžit. plocha: 224 m2
  • ID inzerátu: 4039583
Ponúkame na predaj exkluzívny administratívny priestor 3K-01 v projekte PIANO RESIDENCE.

Situovaný je vo výbornej lokalite v priamom centre mesta na nároží ulíc Jána Milca a Vojtecha Tvrdého v Žiline, len minútu chôdze od Mariánskeho námestia. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú najdôležitejšie úrady, inštitúcie a nákupné centrá. K priestorom určeným pre administratívu vedie samostatný vstup s videovrátnikom.

Nachádza na 3. z 5. podlaží a jeho celková výmera je 224,55 m². Ponúka príjemný výhľad na mestskú architektúru a do átria objektu, ktoré bude vysadené zeleňou v podobe okrasných drevín, tráv a trvaliek. Ideálnu svetelnosť priestoru zaručujú vysoké stropy, ktorých svetlá výška je až 3 m a veľkoformátové hliníkové okná. 

Moderná administratíva dispozične pozostáva so vstupnej haly s recepciou, malého a veľkého archívu vhodného na odkladanie papierovej dokumentácie, priestranného otvoreného priestoru určeného pre dizajnovú kanceláriu rozdelenú do dvoch častí, vkusnej rokovacej miestnosti, samostatnou kuchyňou a samostatným sociálnym zariadením pre ženy a mužov.

Priestor bude odovzdaný budúcemu klientovi v štádiu holopriestor v základnom štandarde. V interiéri budú zachované prvky pôvodnej architektúry vo forme tehlové obkladu, čo dodá tomuto priestoru ten správny punc štýlovosti.

Ponúkame možnosť dokúpiť vnútorné parkovacie státie v hodnote 25 000 €, v rámci ktorého bude zabezpečená na vyžiadanie predpríprava na elektrickú nabíjačku pre Váš elektromobil.

Pre bližšie informácie neváhajte kontaktovať nášho makléra, s ktorým si dohodnete  online obhliadku alebo osobné stretnutie, a ktorý Vám poskytne viac informácii o tomto mimoriadnom priestore a samotnom projekte.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu