Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 06. 2020
Helsinská, Košice I - Sídlisko Ťahanovce
Veľký trojizbový byt - Sídl. Ťahanovce REZERVOVANÝ
121 000 €

Veľký trojizbový byt - Sídl. Ťahanovce REZERVOVANÝ

121 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 84 m2
  • Cena za m2: 1 440,48 €/m²
    ID inzerátu: 4039913
Ponúkame nadštandardne veľký, trojizbový družstevný byt s celkovou rozlohou 90,52 m2. Loggia je z tejto výmery vo veľkosti 6,08 m2. Byt je lokalizovaný na 6/8 poschodí, Košice - Sídlisko Ťahanovce, Helsinská ulica. Byt bol postavený v rokou 1999 a v užívaní je od roku 2000 bez rekonštrukcie s prvým vlastníkom - členom bytového družstva. V celom byte sú komplet plastové okná, balkónové dvere v obývacej a detskej izbe so žalúziami a murované jadro. Byt je komplet zariadený a v prípade záujmu je možná dohoda o odkúpení nábytku.

K bytu prináleží pivnica, ktorá sa nachádza na prízemí bytového vchodu. Parkovanie je na tejto ulici bezproblémové z dôvodu existencie jednosmernej širokej ulice.

Občianska vybavenosť na celom sídlisku je nadštandardná vrátane blízkej zastávky mestskej hromadnej dopravy. Doslovne na dosah ruky a bytovky je krásny ťahanovský lesopark priamo predurčený na turistické vychádzky, beh, cyklistiku a venčenie vašich miláčikov. Zostatková anuita pre odkúpenie bytu do osobného vlastníctva od bytového družstva je do 2000,- EUR, ktorá je už zahrnutá v kúpnej cene. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Cena je konečná vrátane všetkých poplatkov za právne služby a správne poplatky súvisiace s prevodom členských práv k bytu.

Prečo sa rozhodnúť pre tento byt? Myslíme si, že najväčšie výhody bývania a náš sumár hlavných dôvodov pre kúpu tohto bytu sú: prídavné okno na chodbe a veľká presvetlená predsieň ( 12,41 m2) , veľká netradičná výmera bytu s loggiou až 90,52 m2, pokojná ulica kde sa môžu hrať vaše deti, bezproblémové parkovanie po celý deň, veľa zelene a stromov na ulici a v okolí bytu, bezbariérový vchod, vkusne upravené skalky pri vstupe do vchodu, jedinečný výhľad na Bankov a furčiansky les, tesná blízkosť ťahanovského lesa a dotyk prírody na dosah ruky. Neváhajte, zavolajte nám a dohodnite si s nami obhliadku.
V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Tel.: 0905 408 305
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty