Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 07. 2020
Kostolianska cesta, Košice I - Sever
Dvojgeneračná vila blízko rekreačnej zóny Anička
Cena dohodou

Dvojgeneračná vila blízko rekreačnej zóny Anička

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 360 m2
  Zast. plocha: 225 m2
  Plocha pozemku: 966 m2
 • ID inzerátu: 4044182
Hľadáte nadštandardné bývanie? Alebo rozmýšľate nad kúpou za účelom podnikania? A čo tak to spojiť a vyťažiť z tejto nehnuteľnosti maximum?
Ponukám Vám jedinečnú nehnuteľnosť – dvojgeneračnú vilu, s priestormi vhodnými na bývanie dvoch rodín, prípadne na bývanie a vlastné podnikateľské účely.
Vila má tri samostatné bytové jednotky s vlastnými vstupmi. Na prízemí prvej sa nachádza obývacia hala, spálňa, detská izba, kuchyňa a kúpeľňa. Slúži ako trojizbový byt (60m2), druhá ako garsónka (20m2). Horná časť využívaná ako rodinný dom je rozdelená na dennú a nočnú zónu. Poschodie tvorí veľká otvorená denná časť - priestranná hala, v ktorej je obývačka s jedálenským kútom. Dominantou haly je centrálny kozub, ktorý vytvára dokonalú atmosféru domova. Súčasťou dennej časti je aj pracovňa. V priestore medzi halou a kuchyňou je samostatné WC s umývadlom. Z kuchyne je možno vyjsť priamo na terasu s privátnou záhradou v zadnej časti.
Nočnú zónu bytovej jednotky tvoria 3 spálne. Spálňa s osobitnou kúpeľňou, v ktorej je hydromasážna vaňa, sprchový kút, dvojumývadlo, WC a bidetom. Dve detské, resp. študentské izby so spoločnou kúpeľňou na chodbe. Súčasťou jednej z nich je aj šatník a balkón.
Celková výmera pozemku je 966 m2, z toho zastavaná plocha je 225m2 a úžitková plocha domu 360m2. Súčasťou je priestranné parkovisko pre tri autá. Kolaudácia domu prebehla v roku 2005.
Výhodou je pokojné prostredie a blízkosť centra mesta zároveň. Neďaleký golfový areál, tenisové kurty, rekreačné stredisko Anička či kúpalisko Ryba ponúkajú široké možnosti aktivít vo voľnom času v lete aj v zime. Ideálne pre rodiny s deťmi. Blízko sa nachádza aj zimný štadión a lyžiarske stredisko Jahodná.
Pre viac informácii ma neváhajte telefonicky kontaktovať.

Doplnková informácia

Uvedená cena je vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti. Neváhajte sa obrátiť na profesionálov a užívajte si ušetrený čas. Tešíme sa na Vás!
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty