ZNÍŽENÁ CENA : 4 izbový byt na Dolných honoch v Bratislave so super dispozíciou
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 30. 10. 2020
Dúdvažská, Bratislava II - Podunajské Biskupice
ZNÍŽENÁ CENA : 4 izbový byt na Dolných honoch v Bratislave so super dispozíciou
143 000 €

ZNÍŽENÁ CENA : 4 izbový byt na Dolných honoch v Bratislave so super dispozíciou

143 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 74 m2
 • Cena za m2: 1 932,43 €/m²
  ID inzerátu: 4048615
Výmera: 74.47m2
Počet izieb: 4
Loggia: + 4.03m2
Z toho pivnica: 1.51m2
Poschodie: 6/7
Stav: čiastočná rekonštrukcia
Výťah: áno
Materiál: panel
Mesačné náklady: 204€ / 3 osoby
Orientácia: Z a V
Parkovanie: Verejné a pohodlné

Viac informácii o tejto ponuke nájdete na našej stránke https://www.osobnimakleri.sk/byty/predaj-4-izbovy-byt-podunajske-biskupice-dudvazska-120

Poznámka makléra:

Dnes Vám ponúkame na predaj 4 izbový byt tradičnej dispozície bytových domov postavených v roku 1975. Priestoru dominuje jadro, ktoré tvorí samostatná kuchyňa s jedálňou zo západnej strany a oddelená toaleta s kúpeľňou zo strany predsiene.

Interiérom tak prírodzene prúdi každodenný život. Loggiu pre rannú kávu máte poruke v susedstve kuchyne oddelenej od obývacej izby. S kuchyňou susedí najmenšia z 3 spálni, ktorá môže slúžiť ako detská izba, aby ste mali deti pod dohladom pri varení.

Byt sa nachádza na 6 zo siedmych poschodí, pričom je orientovaný do dvoch strán. Denná časť s najmenšou spálňou je orientovaná na Západ s výhľadom do udržiavaného dvora bytovej zástavby s detským ihriskom. Na Východ orientované spálne su vdačných rozmerov cez 12 metrov štvorcových. Na poschodie sa dostanete pomocou výtahu, ktorý stojí na medzipodlažiach.

Zariadenie ktoré je vidno na virtuálnej obhliadke bude s bytu odstránené a zachová sa len kuchynská linka a vstavaný šatník. Byt je tak nachystaný na čiastočnu estetickú alebo kompletnú rekonštrukciu, tak aby spĺňal všetky Vaše nároky a očakávania. Po praktickej stránke poteší stará dobrá špajza, kde uskladníte kompóty či iné potraviny.

Benefitom je aj pivnica, ktorá k bytu prislúcha. Je síce latková ale s dobrým zámkom tu uskladníte aj sezónne športové náradie alebo pneumatiky.

Bytový prešiel rekonštrukciou a pôsobí čistým a udržiavaným dojmom. Veľa to vypovedá aj o súčasných obyvateloch. Potešia vymené stupačky, či zrenovovaná strecha a na mesačných nákladoch a ich znížení sa prejavilo aj zateplenie bytového domu s novou fasádou.

Toto všetko śpolu pridáva na atraktivite bývania a tejto poky. Nezaostáva ani infraštruktúra služieba a vybavenie na okolí. Obchodný dom Hron s prevádzkou Tesca a niekoľkých ďalších služieb je dennou zastávkou mnohých miestnych pri ceste z práce alebo do práce. Zastávka hromadnej mestskej dopravy (Dúdvažska), ktorá je vsusedstve obchodného domu je od bytu vzdialená len 350 metrov na necelých 4 minúty prechádzky. Premávajú tu spoje autobusov 65, 67, 75, 78, a 79. Či už sa vidáte na neďalekú vlakovú zastávku Podunajské Biskupice s vlakom regiojet alebo do centra mesta. Ste tam vďaka zlepšenej premávke autobusov do pár minút.

Ak ste však stúpencom prepravy autom, poteší parkovanie, ktoré je pomerne pohodlné a miesto nájdete zväčša na prvý šup. Cez cestu Kazanská sa nachádza aj zdravotné stredisko Bebravská s prevádzkou lekárne a základnej zdravotnej starostlivosti.

Ak hľadáte väčší byt so 4 izbami v lokkalite s dobrým zázemím na plnohodnotný život, ste na správnej adrese.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Podlažie: 6
 • Lodžia: Áno
 • Kúrenie: Ústredné
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty