Izby prenájom, Senica
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 12. 2021
Senica
Izby prenájom, Senica
220 €/mes.

Izby prenájom, Senica

220 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 14 m2
 • Cena za m2: 15,71 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4049351
MAXA REALITY Vám ponúka na  dlhodobý prenájom 2 izby v rámci  ubytovacieho zariadenia - Hotela pre zamestnancov, nachádzajúceho sa v centre mesta Senica, na Hollého ulici.Izby sú nanovo vymaľované a vyčistené. V každej izbe sa nachádza základné vybavenie – posteľ, stôl, stoličky a úložný systém na oblečenie. Nájomca si môže doniesť svoj vlastný nábytok a zariadiť si izbu podľa vlastných predstáv. V izbe môže byť ubytovaná 1 alebo 2 osoby. Izby nie sú vhodné pre rodiny s deťmi.

Každý nájomca má k izbe dostupné spoločné priestory na užívanie, ktoré zahŕňajú:  plne vybavenú a priestrannú kuchyňu, s jedálenským stolom a stoličkami,  práčovňu, sušiareň, toalety a sprchové kúty. O čistotu spoločných priestorov sa starajú samotní nájomcovia podľa rozpisu služieb. V ubytovacom zariadení sa vyžaduje dodržiavanie nočného kľudu a udržiavanie čistoty v celom areáli. Možnosť parkovania v blízkosti ubytovacieho zariadenia.  V blízkosti sa nachádza všetka občianska vybavenosť.

 

Výška nájomného pre 1osobu je 220 €/mesiac za 2 osoby 350 €/mesiac. V nájme sú zahrnuté všetky náklady na energie a wifi. Po dohode s prenajímateľom, je možné zabezpečiť TV prijímač do izby.  Za izbu sa platia vopred dva nájmy /jeden ako odplata RK/ a vratná  kaucia vo výške jedného nájmu.


Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 026 353  alebo na e-maile: miriamsulcova@maxareality.sk. ID ponuky:Fotografie, text a vizualizácie sú autorským dielom  a majetkom spoločnosti MAXA REALITY s.r.o.U nás navyše dostanete bezplatné hypotekárne poradenstvo, vizualizácie celého interiéru bytu, kompletný právny servis, katastrálny servis,  protokolárne odovzdanie bytu vrátane prepisu energií. V cene sú zahrnuté všetky náklady súvisiace s predajom, alebo kúpou bytu a nebudú účtované žiadne dodatočné poplatky.MAXA reality, s.r.o., Námestie Oslobodenia  2560/18A, Dom Služieb, 2. Poschodie 905 01 Senica

 

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Podlažie: 2
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty