ZNÍŽENÁ CENA Meštiansky dom centum Spišská Nová Ves
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 10. 2021
Spišská Nová Ves
ZNÍŽENÁ CENA !! Meštiansky dom centum Spišská Nová Ves
660 000 €

ZNÍŽENÁ CENA !! Meštiansky dom centum Spišská Nová Ves

660 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 773 m2
  Plocha pozemku: 343 m2
 • Cena za m2: 853,82 €/m²
  ID inzerátu: 4054098
Na predaj kompletne rekonštruované meštianske domy ( jeden a pol domu) nachádzajúce sa na mestskom námestí v Spišskej Novej Vsi, Zimná ulica. Domy sú 4-podlažné tehlové, objekty sú po celkovej rekonštrukcii s rozlohou 773 m 2 čistej úžitkovej (obytnej) plochy + dvor 343 m2. Celé nehnuteľnosti prešli rekonštrukciou a to nasledovne: - kompletne nová strecha - zateplenie strechy - kompletne nová elektroinštalácia - zabezpečovacie zariadenie - nová vnútorná a vonkajšia kanalizácia - nová fasáda, omietky vonkajšie, vnútorné - nové okná, dvere - nové kúrenie (rozvody, radiátory, kotol) - zateplenie domu v interiéri, exteriéri Majiteľ nehnuteľnosti bol pri rekonštrukcii inšpirovaný snahou zachovať historický charakter budovy a zároveň prispôsobiť priestor objektu pre jeho polyfunkčné využitie ako objekt na bývanie ale aj ako objekt využiteľný na podnikateľskú činnosť. Všetky časti v dome sú plne obsadené nájomníkmi. Vrchné a zadné časti domu sú využité na bývanie alebo na kancelárske priestory (byt, reprezentačné priestory). Vstupy sú z prednej časti ale je aj samostatný vstup zo zadnej časti dvora . V zadnej časti domu je priestor na osobné autá s prístupovou cestou. Informácie o cene v RK.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet pivníc: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty