Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu polyfunkčnú budovu (sklad, výroba, kancelárie) na komerčné v
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 14. 10. 2020
Trnava
Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu polyfunkčnú budovu (sklad, výroba, kancelárie) na komerčné v
Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu polyfunkčnú budovu (sklad, výroba, kancelárie) na komerčné v

Cena dohodou


  • Typ: Kúpa
    Druh: Skladový objekt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 200 m2
    Plocha pozemku: 1500 m2
  • ID inzerátu: 4064592
Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu budovu polyfunkčnú (ideálne novostavba), kde by sa mali nachádzať priestory od cca 120m2 slúžiace ako sklad, cca 150m2 výrobné priestory a kancelárske priestory cca pre 20 ľudí odhadom 120m2

Pre priestory v administratívnej budove (polyfunkčnom objekte) s pozemkom od 1000-2000m2 vyhovujú lokality v priemyselnej časti mesta Trnava s dobrým napojením na R1 a D1.  (vyhovujúce Zavarská, Nitrianska, Priemyselná, Mikovíniho, či iné ulice potenciálom), s potrebným prístupom dodávkou priamo do skladových priestorov (garážová brána na diaľkové ovládanie), s parkovacími miestami (ideálne 8-10), dobrým prístupom pre nákladné auto. Do úvahy pripadá aj možnosť prispôsobenie si budovy podľa svojej potreby a predstáv.

Ponúknite svoje priestory, radi sa dohodneme na podmienkach predaja/kúpy. Podklady ako pôdorys, fotografie s podrobnými informáciami prosím zasielajte mailom, prípadne nás rovno kontaktujte. Vážny záujem!!!

Ak sa popis na 100% nezhoduje s Vašou nehnuteľnosťou, nevadí, možno má iné benefity, ktoré náš klient ocení. Budeme radi za každú ponuku. Náš stály klient má prípadne záujem aj o kúpu pozemku od 1200-2000m2 vhodného na výstavbu administratívnej budovy so skladovým priestorom/halou, prípadne pozemok so straším domom, objektom.

Bližšie informácie ako aj dohodnutie si obhliadky nehnuteľnosti volajte na telefónne číslo +421904290530.

Naša realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný. Máme pre Vás doplnkovú službu 3D vizualizácia Vášho priestoru.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu