Trojpodlažný rodinný dom, 1172 m2, ulica Pionierská, Prešov
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 31. 10. 2020
Prešov
Trojpodlažný rodinný dom, 1172 m2, ulica Pionierská, Prešov
256 900 €

Trojpodlažný rodinný dom, 1172 m2, ulica Pionierská, Prešov

256 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 392 m2
  Plocha pozemku: 1172 m2
 • Cena za m2: 655,36 €/m²
  ID inzerátu: 4066311
TUreality ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom s nádhernou záhradou v zaujímavej lokalite mesta Prešov. Dom na pozemku s veľkosťou 1172 m2 (cca 25 m2 x 46 m2).Prvé a druhé podlažie majú samostatné vchody, kuchyne aj kúpeľne. Tretie podlažie je riešené veľkoplošne bez deliacich priečok s vybudovaným šatníkom. Nad tretím podlažím sa nachádza podkrovný úložný priestor. Všetky podlažia sú prepojené vnútorným schodiskom. Prvé podlažie postavené z monolitického betónu, ďalšie podlažia z pálenej tehly. Dom bol postavený orientačne v roku 1959 a v roku 2010 bola dokončená kompletná rekonštrukcia domu aj záhrady, ktorá pozostávala: drenáž a izolácia základov, elektroinštalácia, rozvody vody a odpadu, kúrenie, plastové okná, zateplenie fasády minerálnou vlnou, vnútorné omietky, stropy, podlahy a kúpeľne. Strešná krytina je hrubý zinkovaný falcovaný plech aký sa dnes už nedá kúpiť a prežije dnešné "moderné" plechy.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete: voda, kanál, elektrina, plyn a na pozemku je vlastná kopaná studňa. Vykurovanie centrálnym plynovým kotlom, ohrev vody solárnym systémom. K dispozícii sú aj 3 plne funkčné kachľové pece, jeden krb a jedna krbová piecka. Na pozemku sa nachádza samostatne stojaca dielňa s priestranným prístreškom. Vjazd do garáže je priamo z ulice cez diaľkovo ovládanú bránu. Dom s pozemkom a okolím je nonstop monitorovaný špičkovým kamerovým systémom so záznamom. Dlhodobé mesačné náklady (inkaso) na bývanie sa pohybujú okolo 70 € s využitím kombinovaného vykurovania.
Na celom pozemku je vyriešené odvodnenie. Celé okolie domu je navrhnuté s ohľadom na funkčnosť v spojení s dizajnom, záhrada má úžitkové, relaxačné aj estetické zóny vzájomne prepojené do praktického celku. Pred domom, na druhej strane príjazdovej asfaltovej cesty sa nachádza potok s vysadenými orechmi.
Ideálne využitie ako priestranné bývanie pre rodinu, tiež ako dvojgeneračné bývanie alebo aj na podnikateľské účely s možnosťou bývania, vďaka samostatným vstupom. Pozemok je dostatočne priestranný aj pre ďalšie zastavanie. Energetický certifikát nie je vytvorený.
Zastavaná plocha:
- 1 podlažie: 122,75 m2
- 2 podlažie: 122,75 m2
- 3 podlažie: 107,11 m2
- samostatne stojace budovy mimo domu: 40 m2
Spolu: 392,61 m2.
Pozemok: 1172 m2.
PRI RÝCHLOM JEDNANÍ, VÝRAZNÁ ZĽAVA. Bližšie informácie a možnosti obhliadky u Ing. Emanuel Marcin, 0949 305 750, marcin@tureality.sk, www.tureality.sk
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty