videouputávka..POLYFUNKČNÝ AREÁL,so strategickým umiestnením,ul.Nadjazdová Prievidza,Trenčiansky kra
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 07. 2020
Nadjazdová, Prievidza
videouputávka..POLYFUNKČNÝ AREÁL,so strategickým umiestnením,ul.Nadjazdová Prievidza,Trenčiansky kra
1 199 000 €

videouputávka..POLYFUNKČNÝ AREÁL,so strategickým umiestnením,ul.Nadjazdová Prievidza,Trenčiansky kra

1 199 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Polyfunkčný objekt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Plocha pozemku: 4464 m2
  • Cena za m2: 268,59 €/m²
    ID inzerátu: 4068121
POLYFUNKČNÝ AREÁL, so strategickým umiestnením, ul.Nadjazdová Prievidza, Trenčiansky kraj

Administratívno-výrobný, športovo-rekreačný areál s ubytovňou a autoumyvárňou.

... pre vašu lepšiu predstavivosť o objekte sme pripravili videoprezentáciu, ktorú si môžte pozrieť stlačením na šípku v úvodnej fotke, prípadne odkopírovať link :
https://www.youtube.com/watch?v=fBhPgLAY3MI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1JKim3rgHS6Wc5goM8AV4MuegRRgCsSMaF2w-BWQY7dCwpq-Nobbqnfn0

Pri priamom vjazde do okresného mesta Prievidza, v Trenčianskom kraji, na ul. Nadjazdová, ponúkame na predaj polyfunkčný areál. Výhodná poloha tohto areálu, skoro s priamym napojením na hlavnú komunikáciu smer Trenčín, predurčuje jeho vynikajúcu dostupnosť a viditeľnosť. Dostupnosť do centra je 10 minút pešo.
Jedná sa o areál s celkovou plochou pozemku 4.464 m2, z toho zastavaná plocha je 1826 m2.
Areál pozostáva zo samostatne stojacej administratívnej budovy, autoumyvárne, spojenú s otvoreným priestorom pre ručné umývanie, prevádzkovej budovy, haly a ubytovacieho zariadenia.

Stavby v tomto areáli, s výnimkou novostavby ubytovne, sú takmer všetky po rekonštrukcii, včetne úpravou plôch a výmenou inžinierskych sietí, čo dodáva záruku kvalitného zázemia pre podnikateľskú činnosť a záruku dlhodobej životnosti stavieb. Celý areál je vo veľmi dobrom a udržiavanom stave, vhodný pre okamžité využitie.

TECHNICKÝ POPIS A DISPOZÍCIE JEDNOTLIVÝCH BUDOV :
a) ADMINISTRATÍVNA BUDOVA :/ pôdorys vo fotkách /
- ide o samostatne stojacu 3 podlažnú budovu, zastavaná plocha 257 m2, úžitková plocha cca771m2. Na I. nadzemnom podlaží sú kancelárske priestory, chodba, soc.zariadenia a z časti skladové priestory. Na II. nadzemnom podlaží sú taktiež administratívne priestory, soc. zariadenia a drobné skladové priestory. III. Nadzemné podlažie – nadstavba, bola ukončená v roku 2007, nachádza sa tu kancelária a dva veľké priestranné apartmány s klimatizáciou.
Stavba je nad 80 percent v prenájme.
Stavba je murovaná, zvislé nosné konštrukcie sú tehlové v hr. 40cm a z vonkajšej strany je prevedené zateplenie + silikátové omietky, všetky okná sú plastové so žalúziami, krov je sedlový, krytina je z pozinkovaného eloxovaného plechu RAMKA. Budova je vykurovaná z centrálnej plynovej kotolne + radiátory panelové. Podlahy sú prevažne keramické a plávajúce. Stavba je vo veľmi dobrom technickom stave, po niekoľko ročnej modernizácii.

b) AUTOUMYVÁREŇ: / pôdorys vo fotkách /
- postavená v roku 1999, objekt je prístupný z dvoch strán – vjazd do umývarky a výjazd, technologické zariadenie – tunelová umývacia linka ISTOBAL. Objekt je umiestnený v priamom susedstve čerpacej stanici. Vedľa autoumyvárne je otvorený priestor pre ručné umývanie osobných a dodávkových vozidiel. Odpad z umývania vozidiel je zvedený do 4 nádrží, ktoré sú prepojené s lapačom ropných látok, takže je zabezpečené ekologické čistenie odpadových
vôd z automatickej a ručnej umyvárne áut.

c) PREVÁDZKOVÁ BUDOVA: / pôdorys vo fotkách /
- Stavba sa skladá z dvoch častí/hál Hala A) Hala B), ktoré sa od seba líšia konštrukčnou výškou

Hala A) – je čiastočne podpivničená / 32m2/ prevažne prízemná / zastavaná plocha 503m2, výška 3,1m/ a slúži ako sklady, garáže a kancelárie. V časti A) sú zvislé nosné konštrukcie z tehly hr.40cm, stropy s podhľadom a krov sedlový väznicový s plechovou krytinou. V stavbe sú IS: rozvody elektro 380V, rozvod ÚK z centrálneho zdroja, ktorý je v tejto stavbe. Centrálny zdroj tepla a TUV je plynový kotol + plynový bojler TUV ako aj záložný kotol na tuhé palivo. Okná sú plastové a oceľové, podlahy keramické a betónové, vstupné brány do garáži sú plechové.

Hala B) – zastavaná plocha 621 m2, výška 4,8m. V tejto časti sú zvislé nosné konštrukcie žel.-betónové stĺpy a strop je na priehradových väzníkoch s plechovou krytinou. Vstupné brány sú plechové veľkorozmerné. Rozvody sú 380V elektro.
Táto časť prešla v roku 2017 kompletnou rekonštrukciou interiéru a exteriéru a v súčasnej dobe slúži ako športovorekreačná stolnotenisová hala kde prebiehajú aj medzinárodné turnaje. Hala je priamo prepojená s reprezentatívnou priestrannou kanceláriou a novopostaveným ubytovacím zariadením. Stavbu však možno v budúcnosti využívať pre jej veľký potenciál aj ako výrobnú, skladovú..

d ) UBYTOVACIE ZARIADENIE: / pôdorys vo fotkách /
- Novopostavená prístavba / rok 2017 / slúži ako ubytovňa a má priame väzby na športovorekreačnú a administratívno-výrobnú zónu. Prístavba je riešená ako dvojpodlažný nepodpivničený objekt s plochou strechou, pravidelného pôdorysného rozmeru 33,45 * 7,5m / zastavaná plocha 273 m2/, so samostatným vstupom a je priamo priechodná aj zo stolnotenisovej haly.
Na prízemí sú situované vstupné priestory a ubytovacie bunky so zázemím vrátane centrálneho schodiska. Hneď zo zádveria sa dostaneme do haly s recepciou a jedálňou, ďalej nasleduje chodba so schodiskom, ktorá prepojuje zázemie ako je šatňa so sprchami vrátane WC a ubytovacie izby. Na prízemí je 6 izieb pričom všetky sú dvojlôžkové so samostatnou sprchou a wc, s klimatizáciou, izby sú uvažované aj pre osoby so zníženou pohybovou schopnosťou / imobilné osoby/.
Druhé nadzemné podlažie centrálne tvorí chodba so schodiskom, ktorá prepojuje zázemie ako je šatňa so sprchami vrátane wc , sklad, samostatná miestnosť – posilňovňa a ubytovacie izby. Na druhom nadzemnom podlaží je taktiež 6 izieb pričom všetky sú dvojlôžkové so samostatnou sprchou a wc, s klimatizáciou. Ubytovňa slúži pre celkový počet ubytovaných 24 osôb.
Obvodové konštrukcie ubytovacieho zariadenia sú zo sendvičových panelov ( PUL ) a vnútorné priečky zo sadrokartónových dosiek. Stropný systém je plechodoska zo železobetónovou zálievkou. Zastrešenie je riešené plochou strechou. Vonkajšie výplne otvorov sú plastové okná a zasklené steny s terasovými a vstupnými dverami zasklené z izolačným trojsklom. Vykurovanie objektu – elektrické priamo výhrevné.
V súčasnosti slúži ubytovňa pre ubytovanie hráčov stolného tenisu, ale pre jej ďalší potenciál môže slúžiť ako sociálne zázemie pre zamestnancov, prípadne na komerčné využitie.

e ) Budova – samostatný apartmán – prístupný z dvora, jedná sa o dvojlôžkový apartmán s jednou obytnou miestnosťou spojenou s kuchyňou, kúpeľňa so sprchovým kútom a wc, vstupná chodba / zastavaná plocha 20 m2/

Areál je napojený na všetky IS / plyn, elektrina, voda, kanalizácia / ktoré prešli v roku 1999 rekonštrukciou, je kompletne oplotený, spevnené plochy – zámková dlažba s dostatočnou veľkou plochou na parkovanie a s možnosťou prístupu aj kamiónovej dopravy.

Polyfunkčný areál je možné kúpiť spolu s s.r.o – takže môžete rýchlo naštartovať svoje podnikateľské aktivity, prenechanie spoločnosti nie je podmienkou.

Polyfunkčný areál je vhodnou investičnou príležitosťou, z hľadiska jeho využiteľnosti a strategickej polohy. Objekt má svojim veľkým uzavretým dvorom a veľkosťou široké možnosti využitia od výrobných, skladových, administratívnych, obchodných, ubytovacích, športovo-rekreačných priestorov až pre príklad ...

...Pre vás, ktorí hľadáte výrobné, skladové, administratívne, športové či ubytovacie priestory s výbornou dostupnosťou môže byť vašou novou príležitosťou.

Uvedená cena nehnuteľnosti je bez ocenenia ubytovne, v prípade vášho záujmu o ubytovňu vám vieme preposlať informácie o cene ubytovne.

Pre viac informácii, prípadne dohodnutia si obhliadky ma kontaktujte na tč: +421 917 114 229, mail: Ing Galambošová Ludmila / osobná realitná maklérka / LARES realityIndex bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty