Predaj priestranných 3 izbových bytov
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 17. 11. 2020
Trstice
Predaj priestranných 3 izbových bytov
52 500 €

Predaj priestranných 3 izbových bytov

52 500 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 66,53 m2
  • Cena za m2: 789,12 €/m²
    ID inzerátu: 4068936
Ponúkame na predaj nové 3 izbové byty a jeden 2 izbový byt v bytovom dome v Trsticiach . V ponuke sú dve trojpodlažné bytové jednotky so 6- tými bytmi s vlastnými prípojkami na inžinierske siete, ku ktorým prislúcha vlastný pozemok a parkovacie státie, ktoré je súčasťou ceny.
Dispozičné riešenie 3 izbového bytu v rozlohe 66,53 m2: predsieň, chodba, kúpeľňa, samostatné WC, spálňa, detská izba, obývacia izba so kuchyňou. Na prvom a druhom poschodí byty disponujú s loggiou v rozlohe 2,88 m2.
Bytový dom je postavený zo tehál TermoBrik brúsená 30 a zateplená s EPS 80 mm. V bytoch je elektrické podlahové kúrenie s termostatom v každom priestore . Teplá voda bude zabezpečená s vlastným elektrickým bojlerom, ktorý je súčasťou ceny . Prístupové cesty sú spevnené betónom, na ktorom je uložená zámková dlažba. Na dvore je pripravený priestor na detské ihrisko a bude vybudovaný spoločný sklad pre bicykle a . Dažďová voda je odvedená do spoločného zberača dažďovej vody, pod parkovaciami miestami sú lapače olejov.
Byty ponúkame ako holobyt, avšak po dohode radi realizujeme Vaše predstavy a odovzdáme byt aj na kľúč za tomu zodpovedajúci doplatok.
Súčasťou sú protipožiarne vchodové dvere predpríprava na klimatizáciu ,príprava na káblovú televíziu, internet, viedovrátnik. Predpríprava v kuchyne prípojky na umývačku riadu chladničku digestor a elektrický sporák. V bytoch sú plastové okná s izolačným dvoj sklom , omietka je gletovaná na bielo vylíčené.
CENA 3 izbového bytu v rozlohe 66,53 m2 + loggia 2,88 m2– holobyt - 52.500,- €.
CENA 2 izbového bytu v rozlohe 53,76 m2 - holobyt - 45.500,- € .
Cena zahŕňa právny servis a vypracovanie zmlúv súvisiacich s prevodom vlastníctva bytov, zabezpečíme bezplatne spoluprácu finančného poradcu pri financovaní Vášho budúceho domova, ktorý pre Vás pripraví finančné riešenia na mieru.
V obci Trstice sa nachádza komplexná občianska vybavenosť, ako aj dom sociálnych služieb, poliklinika, nákupné centrum, škôlka a základná škola.
Trstice sa nachádzajú LEN 65 km od Bratislavy, 23 km od Galanty a LEN 18 km od Dunajskej Stredy. Na západnej strane dediny tečie Malý Dunaj, kým na severe a na východe Čierna Voda, čo umožňuje mnoho príležitostí na oddych a rekreáciu. V obci sa nachádza veľa príležitostí na šport ako aj jazdecké centrum.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo