Predaj: 1,5 izb.byt, TOPOĽOVA, 41m2, KOŠICE-JUH, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 26. 01. 2021
Topoľová, Košice IV - Juh
Predaj: 1,5 izb.byt, TOPOĽOVA, 41m2, KOŠICE-JUH, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA
99 900 €

Predaj: 1,5 izb.byt, TOPOĽOVA, 41m2, KOŠICE-JUH, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

99 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 41 m2
  • Cena za m2: 2 436,59 €/m²
    ID inzerátu: 4072945
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj kompletne prerobený TEHLOVÝ: 1 - izbový byt o rozlohe 41 m2 sa nachádza na vysokom 1.p ( pod bytom nebytové priestory )/4.p. Je orientovaný do dvora na Východ. V byte je možné dorobiť priečku na 1,5 izb.byt. Byt je vhodný vzhľadom na polohu aj ako investícia na prenajímanie.
Bývajte spoločne aj s rodinou. Na jednom poschodí sa nachádzajú 4 voľné jednoizbové byty vhodné aj pre rodiny a jednotlivých členov rodiny samostatne. 2 x byty o rozlohe 34m2 za 83.900 EUR a 2 x byty o rozlohe 41m2 za cenu 99.900 EUR.
Byt sa nachádza v tichej a pokojnej lokalite na TOPOĽOVEJ ulici v Košiciach lokalita JUH Bývanie v bytovom dome ponúka nadštandardnú mieru súkromia zabezpečenú vlastným dvorom a kamerovým systémom. Systém monitoruje 2 kamerami fasádu domu a vstupné dvere z ulice, 2 kamerami priestor dvora s parkoviskom a kamerami vnútorné priestory schodiska.
Bytový dom je zateplený a zrealizovala sa kompletná rekonštrukcia exteriéru a interiéru. Nová strecha BRAMAC, zateplená fasáda, priečky, drevené eurookná, všetky inštalačné rozvody (vykurovanie, studená a teplá úžitková voda, kanalizácia, elektroinštalácia, slaboprúdové rozvody, centrálne vysávanie, kamerový systém, protipožiarny elektronický systém), tepelné izolácie, potery, omietky, obklady a dlažby, plávajúce podlahy, dvere.
Dispozícia bytu:    
priestranná izba prepojená s kuchyňou
 
kúpeľňa veľká so sprchovacím kútom, WC + Bidet, priestor na pračku a sušičku
 
na chodbe vstavaná skriňa
 
Mesačné náklady za energie 55,- EUR/ 1,5 osobu
Kuchynská linka : vstavaná a obsahuje spotrebiče - indukčná varná doska, vstavaná mikrovlna rúra, vstavaná chladnička
Kúpeľňa murovaná : sprchovací kút Huppe s pod-omietkovou batériou Hansgrohe a hlavovou sprchou – „vodný dážď“ Hansgrohe, pripojka pre práčku a sušičku, závesné WC napojené na zabudovaný Geberit , bidet s batériou Hansgrohe, umývadlo Laufen so stojankovou batériou. V kúpeľni je použité vykurovacie rebríkové teleso, doplnené s podlahovým vykurovaním. Vlastný kotol na ohrev teplej vody
Okná : drevené eurookná s izolačným dvoj-sklom. Na oknách sú žalúzie
Dvere : do bytu sú protipožiarne dýhované s bezpečnostným kovaním, interiérové dvere s kovaním a zárubne
Radiátory : V obytných izbách sú doskové radiátory Korad VK s termostatickou hlavicou 
Podlahy : v kúpeľniach, WC, vstupných chodbách do bytov a v spoločných priestoroch je kamenný obklad, izbách sú plávajúce laminátové podlahy. 
Centrálne vysávanie : všetky miestnosti v bytoch a nebytových priestorov sú napojené na centrálne vysávanie. V súčasnosti je rozvod napojený na 2 okruhy s dvoma centrálnymi vysávačmi, ktoré sú umiestnené v technickej miestnosti BD. Je možné napojiť každý byt na samostatný okruh. V miestnostiach sa nachádza iba zásuvka na pripojenie hadice vysávača. Zapínanie vysávania sa realizuje vypínačom na hadici. Výhodou je, že v izbách nevzniká prúdenie vzduchu s mikro - prachom a nie je počuť zvuk vysávača.
Optická sieť - bytový dom je napojený na optickú sieť (pre internet, TV a telefón). z ktorej sú napojené všetky byty a nebytové priestory, ukončené dátovými zásuvkami Legrand – Valena. Všetky izby obsahujú dátové zásuvky pre internet , telefón a TV.
Audio vrátnik – komunikáciu medzi bytom a vchodom do BD zabezpečuje audio vrátnik.
Vlastný TV a satelitný rozvod – zabezpečuje vysielanie TV signálu, rozvod je ukončený zásuvkou v každej izbe. Okrem toho je možné pripojenie Magio TV cez internet. 
Elektronický protipožiarny systém – všetky priestory sú napojené a monitorované cez centrálny protipožiarny systém, umiestnený v technickej miestnosti BD. V prípade vzniku požiaru, úniku plynu, alebo vzniku CO sa spustí alarm, ktorý upozorní obyvateľov cez sirény a zároveň túto informáciu odošle hlasovou službou na telefóny, alebo požiarnikom.
Kamerový systém – bytový dom obsahuje vlastný kamerový systém s ukladaním dát. Systém monitoruje 2 kamerami fasádu domu a vstupné dvere z ulice, 2 kamerami priestor dvora s parkoviskom a 8 kamerami vnútorné priestory schodiská a nebytových priestorov.
Parkovacie miesta : vo vlastnom dvore sú umiestnené 7 parkovacie miesta. Prístup do dvora je cez spoločnú prístupovú cestu s diaľkovo ovládanou elektrickou bránou. Možnosť dokúpenia parkovacieho miesta vo dvore za 15.000 EUR
Sklad : možnosť dokúpenia skladu k bytu 3.000 EUR
Byty kompletne ukončené s možnosťou okamžitého bývania. Po dohode aj s prípadným nábytkom a výbavou.  
Rekreácia a šport
Lokalita v sebe spája blízkosť širokého množstva služiem občianskej vybavenosti a vyníkajúcu dostupnosť do centra mesta. Steel Arena, ... 
Doprava
Mestská   časť   Košice   –   Staré Mesto  je  komunikačne  spojená  električkovou, trolejbusovou a autobusovou dopravou. V blízkosti sa nachádza Staničné námestie s vlakovou dopravou.
Obchodné centrá
V mestskej časti sa nachádza niekoľko obchodných centier napr. Aupark, Mc´Donalds, reštaurácie, hotely...
Školstvo
 V mestskej časti sú materské, základné a stredné školy., základná umelecká škola, vysoké školy..
Sídla dôležitých inštitúcií:
Miestny úrad MČ Košice – Juh, Pošta , Nemocnica 
Cena je vrátane profesionálneho právneho servisu čo obnáša:  vypracovanie zmlúv, návrh vkladu do katastra, poplatky u notára, kolok si platí kupujúci, prípravy podkladov banke k hypotekárnemu úveru, ktorý Vám vybavíme ako pre Vás najvýhodnejší  z pomedzi všetkých bánk .Hypotekárne poradenstvo máte u nás ZDARMA aj v prípade, ak   nehnuteľnosť nekúpite z našej ponuky

Druh vlastníctva: Osobné
Počet podlaží objektu: 4
Číslo podlažia v budove: 1
Počet kúpeľní: 1
Káblová TV: Áno
Internet: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty