Ponúkame na predaj byt v novom projekte ARTCENTRO na Majoránovej ulici
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 24. 12. 2020
Majoránová, Bratislava II - Vrakuňa
Ponúkame na predaj byt v novom projekte ARTCENTRO na Majoránovej ulici
96 660 €

Ponúkame na predaj byt v novom projekte ARTCENTRO na Majoránovej ulici

96 660 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 26 m2
 • Cena za m2: 3 717,69 €/m²
  ID inzerátu: 4074362
Ponúkame na predaj byt v novom projekte ARTCENTRO na Majoránovej ulici

Základné informácie o ponúkanom byte

Výmera bytu č.11 je 26,18 m2 + predzáhradka o výmere 86,58 m2. Byt je situovaný na 1.NP domu v Pavilóne A.

Cena: byt ponúkame v prevedení holopriestor v cene 96 660 € alebo so štandardným vybavením v cene 99 960,- €. K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie v cene 6 500,- €.

Výstavba už prebieha, termín ukončenia výstavby jeseň 2021.

Pre tých, čo hľadajú priestor pre svoje podnikanie, prácu alebo obchod v polyfunkčnom dome ARTCENTRO si určite vyberiete. Veľkou výhodou je možnosť nadobudnúť tieto priestory do vlastníctva.

O projekte polyfunkčný dom ARTCENTRO

Projekt polyfunkčný dom ARTCENRO pozostáva zo štyroch dvojpodlažných pavilónov s bytmi, nebytovými a obchodnými priestormi. Byty sú 1- izb. – 3 izbové vo výmerách od 26,18 m2 – 73,31 m2, nebytové priestory sú vo výmerách od 48,41 m2 – 57,06 m2 a obchodné priestory sú vo výmerách od 31,72 m2 – 66,87 m2. K bytom a nebytovým priestorom prislúchajú pekné predzáhradky alebo balkóny a je možné si vybrať a kúpiť ich ako holobyt/holopriestor alebo v kvalitnom štandardnom prevedení. Obchodné priestory je možné kúpiť ako holopriestory bez štandardného prevedenia. Dispozičné riešenia sú moderné a spĺňajú všetky atribúty dnešných požiadaviek na bývanie alebo podnikanie. K bytom, nebytovým a obchodným priestorom ponúkame na predaj aj vonkajšie parkovacie státia.


Štandard

Nebytové priestory je možné kúpiť v štandardnom vybavení alebo bez štandardného vybavenia ako holopriestory.

Holopriestor pozostáva z vybavenia: omietka bielej farby, vykurovanie elektrické sálavé s infračervenými fóliami s uhlíkovou odpornou vrstvou s regulátormi kúrenia v bytoch, predpríprava rozvodov vody, elektriny a kanalizácie pre kuchynskú linku a sanitárne zariadenia, okná plastové, bezpečnostné vchodové dvere, na podlahe betónový poter.

Štandard: nebytové priestory budú obsahovať všetko vybavenie holopriestor plus štandardné vybavenie: plávajúca podlaha laminátová, keramická dlažba, keramický obklad a sanita (sprchovací kút alebo vaňa podľa projektu, sprchová alebo vaňová batéria, umývadlo, závesná wc misa).


Lokalita

Projekt ARTCENTRO je situovaný na Majoránovej ulici v mestskej časti Vrakuňa. Vrakuňa je mestská časť Bratislavy ležiaca na oboch brehoch Malého Dunaja. Neďaleko sa nachádzajú nákupné centrá AVION, IKEA a ďalšia občianska vybavenosť. Mestská časť Vrakuňa má vynikajúce možnosti športového vyžitia v blízkosti sa nachádza Lesopark Vrakuňa.


V projekte ponúkame aj ďalšie byty a nebytové a obchodné priestory na predaj. Viac informácií k projektu ARTCENTO nájdete na našej stránke: www.azproperty.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Kúrenie: Lokálne
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu