Arvin Benet | Výnimočný dizajnový byt v centre mesta
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2020
Panská, Bratislava I - Staré Mesto
Arvin & Benet | Výnimočný dizajnový byt v centre mesta
850 €/mes.

Arvin & Benet | Výnimočný dizajnový byt v centre mesta

850 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 74 m2
  • Cena za m2: 11,49 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4076965
Arvin & Benet ponúka na prenájom výnimočný dizajnový byt v centre mesta

Byt:

Ak je vašim snom bývať štýlovo a priamo v centre diania, v tom prípade je tento luxusný a zároveň útulný byt nachádzajúci sa v centre mesta pre Vás výbornou voľbou.

Už samotný vstup a spoločné priestory v nádhernej historickej budove sú veľkolepé. Na prízemí sa nachádza recepcia, k bytu sa dostanete točitým schodiskom alebo moderným výťahom.

Dispozícia celého bytu je využitá premysleným spôsobom. Zo vstupnej chodby sa dostanete priamo do plne vybavenej kuchyne spojenej s obývacou miestnosťou. Svoje miesto tu má aj jedálenská časť. V priestore dominuje drevo, spájajú sa tu vkus a kvalitné materiály, nedajú sa prehliadnuť rafinované detaily.

Do priestrannej spálne spojenej s veľkým šatníkom sa dostanete chodbou, ktorá vedie aj do kúpeľne. Nemusíte sa báť, že sa nevyspíte. Hluk z ulice tu nehrozí, pretože namiesto závesov sú tu nainštalované vkusné a funkčné vnútorné okenice, ktoré odizolujú všetok hluk.

Okrem vysokých stropov a nádherných okien, ktoré k starým budovám v centre mesta neodmysliteľne patria je benefitom tohto bytu aj dômyselne skrytá klimatizácia, letné horúčavy vás tu neprekvapia.

Lokalita:

Byt sa nachádza priamo na pešej zóne. Ide o vyhľadávanú lokalitu turistami, ale aj domácimi pre jedinečnú atmosféru Starého Mesta a nekonečné možnosti trávenia voľného času, či už v galériách alebo na drinku, či večeri.

Cena: 1000 eur / mesiac (prenájom 850 eur + 150 eur energie)
Výmera: 74 m²

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty