NOVOSTAVBA Rodinný dom Prievidza - Kopanice, ul. Rovná
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 12. 04. 2021
Prievidza
NOVOSTAVBA Rodinný dom Prievidza - Kopanice, ul. Rovná
285 000 €

NOVOSTAVBA Rodinný dom Prievidza - Kopanice, ul. Rovná

285 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
 • Úžit. plocha: 240 m2
  Zast. plocha: 95 m2
  Plocha pozemku: 300 m2
 • Cena za m2: 1 187,50 €/m²
  ID inzerátu: 4078752
Vaša Realitná ponúka záujemcom o nadštandardné bývanie v atraktívnej lokalite v Prievidzi - Kopanice, nadčasovú novostavbu rodinného domu.

Ide o 4 izbový dvojpodlažný radový rodinný dom so vstavanou garážou (dom nemá spoločnú stenu so susedným domom) postavený na slnečnom pozemku o veľkosti 300 m2. Pozemok je slnečný, orientovaný východ – západ. Zastavaná plocha predstavuje 95 m2 a úžitková plocha je 200 m2. Stavba je jedinečného, netradičného vzhľadu, orientovaná obytnými miestnosťami do južnej západnej a východnej pokojnej svetovej strany.
Lokalita:
Novostavba RD sa nachádza v tichej, vyhľadávanej lokalite v zástavbe rodinných domov.  Lokalita pôsobí veľmi príjemným a pokojným dojmom bez rušivých zásahov cesty alebo mestského ruchu. V blízkom okolí sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť. Všetko podstatné pre život je v dostupnej vzdialnosti.
Dispozícia:
Na prízemí rodinného domu sa nachádza vstavaná dvojgaráž pre 2 motorové vozidlá.
Na 1. nadzemnom podlaží rodinného domu sa nachádza vstupná chodba, WC s bidetom, schodisko, denná časť, ktorú tvorí priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, ktorá ponúka priamy vstup na krytú terasu.

Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádza priestranná spálňa, 2x obytná izba so vstupom na spoločný balkón, chodba, kúpelňa so sprchovacím kútom a wc.

Pozemok : 300m2

Zastavaná plocha : 95 m2

Úžitková plocha – 200 m2

Odhadované prevádzkové náklady domu pre 4 člennú rodinu sú cca 140€/mesiac
Použité materiály:
NOSNÉ KONŠTRUKCIE :Tehla, pásové oceľobetónové základy. Strop a stropná doska z betónových profilov, vnútorné priečky z akustickej tehly.

OPLÁŠTENIE : 15cm minerálna vata , silikátová omietka

ZASTREŠENIE : Jednoplášťová plochá strecha s jednostranným spádom a hydroizolačnou fóliou Fatrafol. Hrúbka tepelnej izolácie strechy 300mm minerálna vlna + 100mm spádový polystyreén.

OKNÁ, DVERE : hliníkove vstupné dvere a plastové okná zo 6 komorových profilov, výrobca INCON s izolačným trojsklom so súčiniteľom prechodu tepla skla U=0,6 W/m2.K.

ELEKTRO A OSVETLENIE : Domová prípojka je ukončená v kotolni rozvádzačom, kde je príprava pre internet, kmery a ostatné príslušensvo. Všetko zabudované osvetlenie vrátane vonkajšieho využíva LED technológiu. Vo všetkých obytných miestnostiach a kuchyni je pripojenie na internet a TV signál (bez vonkajších zariadení). Pri parkovacom mieste je príprava na autonabíjačku pre elektromobily.

KOTOLŇA A VYBAVENIE KOTOLNE : Vykurovanie v dome je zabezpečené prostredníctvom plynové kotla.Kotolňa okrem kotla a zásobníka vody BOSCH obsahuje rozvádzač, úpravu vykurovacej vody.
VNÚTORNÉ POVRCHY
Podlahy pri vstupe a v obytných miestnostiach a v kuchyni sú drevené dubové odtieň svetlý dub v hrúbke 10 mm. V izbách na poschodí koberec.
Podlahy v špajzi, kotolni, kúpeľni a na toaletách tvorí keramická veľkoformátová dlažba.

V cene domu je taktiež už započítané - komplet dokončená kúpelňa a wc so sanitou, interiérové dvere a zárubne, nadštandardná kuchynská linka na mieru s ostrovčekom na varenie vrátane zabudovaných spotrebičov a vinotéky, závesy a záclony, koberce, drevená dubová podlaha, tapety a vstavané skrine v obytných izbách.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel. 0915 756 855, alebo píšte na mail peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi poskytneme na adrese Vaša Realitná, Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu