4 izbový dom s prémiovým štandardom a inteligentným ovládaním s výhľadom na Devín
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 23. 01. 2021
Bratislava IV - Devín
4 izbový dom s prémiovým štandardom a inteligentným ovládaním s výhľadom na Devín
599 990 €

4 izbový dom s prémiovým štandardom a inteligentným ovládaním s výhľadom na Devín

599 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 146 m2
  Plocha pozemku: 375 m2
 • Cena za m2: 4 109,52 €/m²
  ID inzerátu: 4082613
Neopakovateľný priamy výhľad na hrad Devín zabezpečuje nový dvojpodlažný 4 izbový dom s troma kúpeľňami, inteligentným ovládaním a prémiovým štandardom.

Na prízemí domu sa vstupuje do haly so šatníkom a hosťovskou toaletou s umývadlom, spálňa s en-suite kúpeľňou s vaňou a toaletou, presvetlená obývacia izba spojená s jedálenskou časťou a kuchynskou linkou so žulovou doskou so spotrebičmi Siemens vrátane umývačky riadu, so vstupom do komory. Na poschodí sú umiestnené dve izby, dve kúpeľne, jedna so sprchovým kútom a predprípravou na saunu, druhá s vaňou a WC, walk-in šatník a technická miestnosť.

Štandardom domu sú drevené podlahy z dubového dreva, vo vybraných miestnostiach kvalitná laminátová podlaha a dlažba, drevo-hliníkové trojsklené okná, vonkajšie hliníkové elektrické žalúzie, rekuperácia, klimatizácia v celom dome a nadštandardné interierové dvere. Kúpeľne sú vybavené batériami značky Kludi, sprchou s podomietkovou batériou Hansgrohe, sanitou značky Laufen. Povrch schodiska tvorí masívne drevo z Jaseňa, steny izieb sú obložené konštrukčným systémom Novatop (krížové lepené drevo). Dom je zabezpečený vstupom na odtlačky prstov, alarmom značky Jablotron a inteligentným ovládaním. Fasáda domu je obložená sibírskym smrekovcom.

Najstaršia bratislavská obývaná lokalita pôvodne Keltmi dýcha svojou hlbokou históriou a pokojom. V okolí domu sú možné prechádzky po turistických chodníkoch v národnej prírodnej rezervácii Devínska Kobyla, v pešej blízkosti sa nachádza zastávka MHD, kaviarne a reštaurácie.

Dom sa nachádza v rekreačnom území a preto je vedený ako budova na rekreačné účely s možnosťou celoročného bývania.

Interiér domu 146 m2, terasa 62 m2, pozemok 375 m2. Možnosť dlhodobého prenájmu aj susedného pozemku.

Cena nehnuteľnosti 599.000 EUR

https://svoboda-williams.sk/predaj/rodinne-domy/detail/36612-devin
ID 36612
--
This new two-story three-bedroom house with three bathrooms and an intelligent home control system, completed throughout to a premium standard, offers unparalleled direct views of Devín Castle.

On the ground floor, the entrance opens onto a hall with a wardrobe and a guest toilet with a sink. Further on is a bedroom with an en-suite bathroom with a bathtub and toilet and a bright living room connected to a dining area and kitchen, which is equipped with a granite countertop, Siemens appliances including a dishwasher, and has access to a closet. Upstairs, there are two bedrooms, two bathrooms (one with a shower and a preparation for a sauna, the other with a bathtub and toilet), a walk-in closet, and a utility room.

The standard of the house includes oak wooden floors, quality laminate floors and tiles in selected rooms, wood-aluminum triple-glazed windows, external aluminum motorized blinds, a heat recovery system, air-conditioning throughout the house, and above-standard interior doors. The bathrooms are equipped with Kludi faucets, a Hansgrohe shower with a concealed faucet, and Laufen sanitary ware. The staircase is made of ash wood; the walls of the rooms are lined with Novatop wall panels (cross-laminated timber). The house is secured by a fingerprint access reader, a Jablotron security alarm, and an intelligent home control system. The facade of the house is lined with Siberian spruce wood.

The oldest continuously inhabited part of Bratislava, originally settled by the Celts, has a rich history and a peaceful atmoshphere. Located right by the house is the Devínska Kobyla nature reserve with lovely hiking trails, and within walking distance you can get to a public transport stop, cafes, and restaurants.

The house is located in a recreational area and is therefore zoned as a building for recreational purposes with the possibility of year-round housing.

Interior 146 m2, terrace 62 m2, land 375 m2. Possibility to lease the neighboring land on a long-term basis.

The price of the property is EUR 599,000.

https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/houses/detail/36612-devin
ID 36612

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A

Doplnková informácia

Na základe existujúcich opatrení ponúkame pri vybraných nehnuteľnostiach okrem bežných prehliadok aj videoprehliadky v reálnom čase.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (131)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu