VÝSTAVBA 2-PODLAŽNÉHO RODINNÉHO DOMU, NIŽNA ŠEBASTOVÁ
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 29. 11. 2020
K prameňu, Prešov
VÝSTAVBA 2-PODLAŽNÉHO RODINNÉHO DOMU, NIŽNA ŠEBASTOVÁ
146 000 €

VÝSTAVBA 2-PODLAŽNÉHO RODINNÉHO DOMU, NIŽNA ŠEBASTOVÁ

146 000 €

vrátane provízie možnosť HÚ


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Vo výstavbe
  • Úžit. plocha: 106 m2
  • Cena za m2: 1 377,36 €/m²
    ID inzerátu: 4082868
Ponúkame na predaj 4-izbový dvojpodlažný rodinný dom o úžitkovej ploche 106m2, Nižná Šebastová - Prešov. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu a nachádza sa na rovinatom pozemku, kde sa nachádzajú 4x RD v skladbe: 2x bungalov a 2x poschodový dom. Dvojdomy sú umiestnené na konci ulice plnej zelene. Spoločný pozemok je o výmere 778m2, kde prislúcha ku každému domu oddychová časť, parkovisko, prístupový chodník a terasy.

Bungalov má 1.NP: vstup, kuchyňa s obývačkou, spálňa, šatník, kúpeľňa s WC, spolu o úžitkovej ploche 55m2.
Poschodový dom má 1.NP: vstup, kuchyňa s obývačkou, spálňa, kúpeľňa s WC a schodisko. 2.NP: galéria a 2x spálňa spolu o úžitkovej ploche 106m2.
Domy sa predávajú v stave holodom s kotlom a zásobníkom vody. Napojenie na všetky IS / voda, kanál, elektrina a plyn /. Vykurovanie plynové. Zateplenie 24cm minerálna vata. Obvodové murivo, a to spojovacia stena je 25 porobeton + 5 izolácia + 25 porobeton. V cene je zahrnutý: holodom so zateplením a fasádnou farbou, drevené schodisko, bleskozvod, podiel na spoločnom pozemku, úprava terénu: parkovanie v stave zámková dlažba, chodník v stave zámková dlažba, terasa.

Lokalita
Novovzniknutá, kde už stojí a je aj obývaných cca. 50 novostavieb. V tejto časti už stavebný ruch finišuje, čím máte zabezpečené tiché prostredie plné zelene. V blízkosti je MHD, obchodné stredisko, detské ihrisko, športovisko, služby, reštaurácia Išľa. Poloha nehnuteľnosti je v rýchlom dosahu centra mesta, ale aj obchodnej zóny Sekčova /OC MAX, ZOC Koral, Hornbach, Siko, Asko, Lidl, Kaufland, Mobelix a iné/, ako aj priemyselnej zóny Šarišské Lúky.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s kúpou nehnuteľnosti. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, Ing. Lenka Budaiová - 0918 749 460.

Ak sa neviete rozhodnúť medzi bytom a domom, toto je ideálna voľba. Výstavba je určená ako pre páry v bungalove, tak aj pre rodinky v poschodovom dome.


V PONUKE AJ:
Dom s 1 NP predajná cena 89.000,-eur, s úžitkovou plochou 55m2
Dom s 2 NP predajná cena 146.000,-eur, s úžitkovou plochou 106m2.
Výstavba už začala, odovzdávka nehnuteľnosti je najneskôr 15.9.2020.

Doplnková informácia

Poistenie zodpovednosti pre výkon realitnej činnosti do 170 000 eur.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu