Predaj, rodinný dvojdom Partizánske, Malé Bielice
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 01. 11. 2020
Partizánske
Predaj, rodinný dvojdom Partizánske, Malé Bielice
149 990 €

Predaj, rodinný dvojdom Partizánske, Malé Bielice

149 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 400 m2
  Zast. plocha: 563 m2
  Plocha pozemku: 1000 m2
 • Cena za m2: 374,98 €/m²
  ID inzerátu: 4082875
Ponúkame na predaj priestranný, zariadený dvojgeneračný dom v Malých Bieliciach s obytnou plochou až 400 m2. Nachádza sa na veľkorysom rovinatom pozemku s rozlohou 1000 m2. Zastavaná plocha a nádvorie tvoria 563 m2.
Rodinný dom sa skladá z dvoch častí. Pôvodná časť bola dokončená v roku 1990, novšia v roku 2000. Každá časť tvorí samostatnú bytovú jednotku s vlastným vchodom a súpisným číslom. Tento dvojgeneračný dom môžete využiť na bývanie pre dve rodiny alebo ako investíciu s možnosťou prerobenia na penzión či viacero bytových jednotiek.
Dispozícia pôvodnej časti: vstupná chodba, kuchyňa s kuchynskou linkou, komora, obývačka, dve samostatné izby, kúpeľňa a samostatné WC.
Pôvodná časť domu má dva vchody — jeden na prvom poschodí a druhý na prízemí. Prechod na prízemie domu je možný po vnútornom schodisku. Na prízemí sa nachádza garáž, kotolňa, práčovňa a chodba.
Okná sú plastové, strecha škridlová Bramac. Vykurovanie plynovým kotlom. Energetická trieda G.
Dispozícia novšej časti domu: vstupná chodba, kuchyňa, obývačka a veľká spálňa spojená s pracovňou. V spálni je vstavaný šatník a krb, ktorý je možné využiť aj na vykurovanie.
Na poschodie sa dostanete po točitom schodisku. Tu sa nachádzajú dve izby a kúpeľňa s WC. Je možný prechod na povalu, ktorá sa dá prerobiť na bývanie.
Táto časť stavby je zateplená a podpivničená, v suteréne sa nachádza studňa. Vykurovanie plynom a krbom, odvod odpadových vôd do žumpy s možnosťou napojenia na kanalizáciu (prípojka pred domom). Plávajúca podlaha, bodové osvetlenie, eurookná.
Exteriér domu poskytuje príjemné prostredie na relaxáciu v drevenom altánku s krbom. V letných mesiacoch môžete využívať vonkajší 7 metrový bazén. V udržiavanom sade a záhradke si dopestujete vlastné ovocie a zeleninu. Zvyšok pozemku tvorí orná pôda. Za pozemkom sa podľa územného plánu obce má v budúcnosti vybudovať prístupová cesta. Parkovanie je možné v garáži a prístrešku na dvore.
V prípade záujmu je možné dokúpiť pozemok za domom o výmere 1700m2.
Občianska vybavenosť: Pošta, zdravotné stredisko, materská a základná škola sa nachádzajú v neďalekej obci Veľké Bielice a v Partizánskom. Dopravné spojenie zabezpečuje pravidelná linka MHD.
Obec Malé Bielice leží len dva kilometre od mesta Partizánske na úpätí pohoria Tribeč. Malé Bielice sú známe termálnymi kúpeľmi a aquaparkom. V okolí nájdete bohaté možnosti pre turistiku a cyklistiku. Nachádza sa tu tiež hvezdáreň, rozhľadňa a v neveľkej vzdialenosti aj športové letisko s možnosťou absolvovania vyhliadkových letov.
Ak Vás táto ponuka zaujala dohodnite si obhliadku a presvedčte sa na vlastné oči aké výhody má pre Vás táto nehnuteľnosť. Budem sa na Vás tešiť stanislavdovicic.sk
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty