Predaj slnečných stavebných pozemkov s výhľadom na Pšurnovice
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 05. 08. 2020
Pšurnovice 999, Bytča
Predaj slnečných stavebných pozemkov s výhľadom na Pšurnovice
29 €

Predaj slnečných stavebných pozemkov s výhľadom na Pšurnovice

Pšurnovice 999, Bytča, okres Bytča
29 €

Koncová cena priamo od majiteľa.


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 1 m2
 • Cena za m2: 29 €/m²
  ID inzerátu: 4084903
Ak je vaším snom postaviť si samostatný rodinný dom s vlastnou záhradou v pokojnej obci a pritom neďaleko Bytče či Žiliny, ponuka pozemkov v obci Pšurnovice je ideálnym variantom pre vaše budúce bývanie. Lokalita rozľahlých pozemkov zaujme nádherným výhľadom, tichým a čistým prostredím. Sú obklopené úžasnou prírodou, ktorá ponúka harmonické bývanie, dokonalý pokoj a zároveň priestor k výletom i relaxáciu. Pozemky sú situované na návrší pod lesom a zaručujú maximálne súkromie pre nového majiteľa. Prístup k pozemku je po asfaltovej obecnej ceste a čiastočne nespevnenej komunikácií. Celková rozloha parciel je 5.006 m². Mierne svahovité pozemky sú vhodné na výstavbu rodinného domu, zrubu, chaty, chalupy, drevostavby, atď. Na LV sú obe nehnuteľnosti vedené ako orná pôda. Mesto Bytča súhlasí s výstavbou novostavieb. Inžinierske siete (voda, elektrika, plyn) sú v tesnom susedstve. Dostupný internet 4G/LTE a televízia vzduchom, kábel ani sieť zatiaľ nie je v obci k dispozícii. Pozemky sú momentálne voľne prístupné a preto je osobná prehliadka pozemkov možná kedykoľvek.

Obec Pšurnovice je mestská časť mesta Bytča s kompletným občianskym vybavením. Nachádza sa asi 3 km severozápadne od centra mesta. Pšurnovice lákajú najmä milovníkov zimných športov, lyžiarov i bežkárov. Lyžiarske stredisko SKI MAKOV je vzdialené iba 23 km. V lete navštevujú Pšurnovice naopak cykloturisti a rodiny s deťmi. Na okolí sú rôzne záujímavé miesta pre turistiku a tiež jaskyne, rozhladne, zámky, hrady, kaštiele, či hvezdáreň. Obcou preteká Pšurnovický potok, ktorý je pravostranný prítok Váhu. Predmet predaja má výbornú polohu a bezproblémový príjazd k diaľnici D1, ktorá je najdôležitejším dopravným koridorom Bratislava - Žilina - Košice. Do Poľska trvá cesta približne 1 hodinu. Významná je aj cestná križovatka, na diaľnici D1 (E50, E75), kde sa napája diaľková cesta E442 smer Olomouc. V blízkosti sa nachádza materská škôlka, kúpalisko, autobusová stanica, detské i futbalové ihrisko, obchod s potravinami a reštaurácia KOLIBA. Do krajského mesta Žilina je to 25 km, kde je verejné medzinárodné letisko pre leteckú dopravu. Rajec vo vzdialenosti 40 km ponúka Golf Park, Slovenský betlehem aj termálne kúpele Spa Aphrodite.

Územný plán mesta na adrese http://www.bytca.sk/materials/files/uzemnyplan/bytca4c.pdf.

Cena 29,- €/m² je koncová priamo od majiteľa a nepripočítava sa žiadna DPH. V prípade akýchkoľvek otázok sa informujte telefonicky na +420 604 999 999. Inzerát je platný do vymazania.

Doplnkové charakteristiky

 • Terén pozemku: Mierne svahovitý
 • Umiestnenie: Intravilán
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet
 • Plyn: Pri pozemku
 • Voda: Pri pozemku - Diaľkový vodovod
 • Elektrina: Pri pozemku - 230 V
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu