Veľkometrážny 3 izbový apartmán Zámocká Staré Mesto
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 09. 2020
Zámocká, Bratislava I - Staré Mesto
Veľkometrážny 3 izbový apartmán Zámocká Staré Mesto
1 290 000 €

Veľkometrážny 3 izbový apartmán Zámocká Staré Mesto

1 290 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 232 m2
 • Cena za m2: 5 560,34 €/m²
  ID inzerátu: 4086692
Kompletnou rekonštrukciou, ktorú architekt naprojektoval do najmenšieho detailu, prešiel veľkometrážny 3 izbový apartmán na Zámockej ulici v Starom Meste s ponukou výhľadu na Slavín.

Dispozíciu priestorov tvorí vstupná hala s množstvom úložného priestoru s prechodom do hosťovskej izby s LCD TV, šatníkom a pracovným stolom, komora so serverom, hosťovská kúpeľňa s toaletou a s walk-in sprchovým kútom. Najväčším priestorom disponuje obývacia izba s nábytkom Poltrona Frau s obývačkovou stenou s integrovaným úložným priestorom a ozvučením Bowers & Wilkins, ktorá nadväzuje na oblúkovú knižnicu z ohýbaného dreva s posedením. Miestnosť dopĺňa jedálenská časť s ikonickými stoličkami Montera. Zónovaná kuchyňa oblými stenami je vybavená najvyšším štandardom, vstavané spotrebiče sú značky Miele vrátane parnej rúry, vínnej chladničky, indukčnej varnej dosky, tepan grilu a ohrievača tanierov. Úložné priestory kuchynskej linky sú podsvietené. Z kuchyne prechádzame do odvetrávanej komory s práčovňou a špajzou. Hlavná spálňa disponuje preskleným walk-in šatníkom a rovnako moderným vstupom do presklenej kúpeľne so solitárnou vaňou, sprchou, pisoárom a toaletou.

Štandard apartmánu tvoria talianske morené, kartáčované dubové parkety, podlahové kúrenie, inteligentné ovládanie celého apartmánu smartfónom, rekuperácia, klimatizácia, bezpečnostné protipožiarne dvere, drevené okná s trojsklom, alarm, videovrátnik so záznamom, elektrické závesy s elektrickými sieťkami proti hmyzu, v obývačke francúzske okná. Celý byt je zariadený v nadštandardných materiáloch ako masívne drevo, pri vstupe do apartmánu je stena obložená brazílskou modrou žulou, kúpeľne kompletne obložené mramorom, batérie Hansgrohe Axor Starck. Výnimočnú atmosféru priestoru potvrdzuje kombinácia stropných laserových, závesných a stenových a svetiel v každej miestnosti vrátane dizajnových solitérnch sviediel Philippe Starck.

Kompletná výmena elektroinštalácie, výhrevných telies, klimatizácie spolu s rozvodmi núteného vetrania so zapojením rekuperácie je samozrejmosťou.

Poloha bytu v historickej uličke centra ponúka výhody bývania v pokojnej časti podhradia. Na skok od domu sú zastávky MHD. Okolie disponuje kompletnými službami, v pešej blízkosti sú škôlky, školy, univerzita, obchody, kaviarne, reštaurácie, divadlá a tiež zdravotnícke zariadenia. Miesto aktívneho aj pasívneho oddychu, neďaleko nábrežia Dunaja s cyklotrasou ako aj miestom pokojných prechádzok v historickej časti.

Cena bytu 1.290.000 EUR, 2x parkovacie miesto v garáži 27.000 EUR/ks

https://svoboda-williams.sk/predaj/byty/detail/36757-zamocka
ID 36757
--
The large 2-bedroom apartment on Zámocká Street in the Old Town with a view of Slavín underwent a complete reconstruction, which the architect designed to the smallest detail.

The layout of the premises consists of an entrance hall with plenty of storage space with a transition to a guest room with LCD TV, wardrobe and work desk, storage room with server, guest bathroom with toilet and walk-in shower. The largest space is the living room with Poltrona Frau furniture with a living room wall with integrated storage space and Bowers & Wilkins sound system, which is connected to the arched library made of bent wood with seating. The room is complemented by a dining area with iconic Montera chairs. The zoned kitchen with round walls is equipped to the highest standard, the built-in appliances are Miele brands, including a steam oven, wine fridge, induction hob, teppan grill top and plate warmer. The storage areas of the kitchen are backlit. From the kitchen we go to a ventilated chamber with a laundry room and a pantry. The master bedroom has a glass walk-in closets as well as a modern entrance to the glass bathroom with a solitary bath, shower, urinal and toilet.

The standard of the apartment consists of Italian stained, brushed oak parquet floors, underfloor heating, intelligent control of the whole apartment by smartphone, recuperation, A/C, fire safety doors, wooden windows with triple glazing, alarm, video entry phone with recordings, electric curtains with electric insect screens, French windows in the living room . The whole apartment is furnished in above-standard materials such as solid wood, at the entrance to the apartment is a wall lined with Brazilian blue granite, bathrooms completely lined with marble, Hansgrohe Axor Starck faucets. The exceptional atmosphere of the space is confirmed by the combination of ceiling laser, pendant and wall and lights in each room, including the design solitary lights Philippe Starck.

Complete replacement of electrical installations, radiators, air conditioning together with forced ventilation distribution with recuperation connection is a matter of course.

The location of the apartment in the historic street of the center offers the benefits of living in a quiet part of the castle. There are public transport stops to jump from the house. The area has full services, within walking distance are kindergartens, schools, universities, shops, cafes, restaurants, theaters and medical facilities. A place of active and passive relaxation, not far from the Danube embankment with a cycle path as well as a place of peaceful walks in the historical part.

Apartment price EUR 1,290,000, 2x parking space in the garage EUR/pc 27,000

https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/apartments/detail/36757-zamocka
ID 36757

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: G
 • Počet izieb/miestností: 3

Doplnková informácia

Na základe existujúcich opatrení ponúkame pri vybraných nehnuteľnostiach okrem bežných prehliadok aj videoprehliadky v reálnom čase.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (133)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty