NOVÁ VÝSTAVBA -samostatné RD s 5 árovým pozemkom - začiatok Šamorína
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 08. 2020
Šamorín
NOVÁ VÝSTAVBA -samostatné RD s 5 árovým pozemkom - začiatok Šamorína
195 000 €

NOVÁ VÝSTAVBA -samostatné RD s 5 árovým pozemkom - začiatok Šamorína

195 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 100 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 500 m2
 • Cena za m2: 1 950 €/m²
  ID inzerátu: 4088709
NOVOSTAVBA – SAMOSTATNÉ RD TYPU BUNGALOW NA ZAČIATKU ŠAMORÍNA

Jedná sa o zástavbu štyroch rodinných domov v novovzniknutej štvrti mesta Šamorín. Výborná poloha - nachádza sa hneď pri vjazde od Bratislavy – dostupnosť do Bratislavy značne vylepšil novootvorený obchvat R7. Mesto Šamorín disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou (škola, škôlky, nákupné centrá, reštaurácie, bary, kaviarne, športoviská, detské ihriská, nespočet miest na rekreáciu). Lokalita, v ktorej sa predmetné domy nachádzajú má ukončené komplet inžinierske siete (cesta, chodníky, parkovacie plochy, osvetlenie, kanalizácia) a taktiež detské parky vo výstavbe – všetko už odovzdané do správy mesta.

Každý z RD je riešený ako samostatný, s kompletným oplotením, bránou s prípravou na el. pohon a bránkou pre peších s predprípravou na videovrátnika, parkovanie, terasa a chodníky sú vyhotovené zo zámkovej dlažby.
Typ domu jednopodlažný s pochôdznym podkrovím. Úžitková plocha 100 m2. Dispozičné riešenie: zádverie, chodba s priestorom na šatníkovú skriňu, kuchyňa prepojená s jedálňou a obývačkou riešené do L krásne presvetlené orientáciou na dve svetové strany a s východom na terasu, tri samostatné spálne, technická miestnosť, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, dvoma umývadlami a toaletou, samostatné WC, pochôdzna povala.

Technické vyhotovenie: tehla systém HELUZ UNI 30 a 11,5 brúsená + zateplenie 15 cm fasádny polystyrén EPS 70, väzníkový krov a strešná krytina Terrán Danubia Evo, klampiarske konštrukcie KJG, okná plastové SALAMANDER 3-komorové, kúrenie elektrické podlahové (v každej izbe dotykový termostat), boiler na ohrev vody, predpríprava na alarm, videovrátnik a elektrické exteriérové žalúzie. Prípojky mestskej kanalizácie, elektrina, mestská voda a príprava na pripojenie studne, zavedený optický kábel na internet. Vzhľadom na vyhotovenie sú predpokladané veľmi nízke mesačné prevádzkové náklady na bývanie (cca do 100 €/mes).

V cene domu sú zahrnuté: plávajúce podlahy, obklady a dlažby, interiérové dvere a zárubne, kúpeľne vybavené sanitou, WC Geberit, elektroinštalácie vrátanie vypínačov a zásuviek, boiler na ohrev vody.

Veľkou výhodou je, že klient si môže interiér zvoliť podľa vlastných predstáv - výber interiérových dverí, podláh, obkladov a výber sanity spočíva na novom majiteľovi.

Výstavba RD je ukončená – dokončuje sa už iba exteriér. Kolaudácia 09/2020.

Pôdorysy radi zašleme na vyžiadanie, resp. Vás radi uvítame na osobnej obhliadke.

Dom č.1: pozemok o veľkosti 486,62,m2, cena: 216000,-€ v štandardnom prevedení
Dom č.2: pozemok o veľkosti 412,84m2, cena: 195000,-€ v štandardnom prevedení
Dom č.3: pozemok o veľkosti 431,43m2, cena: 205500,-€ v štandardnom prevedení
Dom č.4: pozemok o veľkosti 581,91m2, cena: 221500,-€ v štandardnom prevedení
V cene je už zahrnutá provízia realitnej kancelárie.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu