Na predaj rodinný dom v Trenčíne, časť Istebník.
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 19. 10. 2020
Istebnícka, Trenčín
Na predaj rodinný dom v Trenčíne, časť Istebník.
290 000 €

Na predaj rodinný dom v Trenčíne, časť Istebník.

290 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 247 m2
  Plocha pozemku: 2496 m2
 • Cena za m2: 1 174,09 €/m²
  ID inzerátu: 4090714
3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=ryaCYPgACjm&brand=0

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/rzyYHU-GHmw

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj rodinný dom v Trenčíne, časť Istebník. Jedná sa o rodinný dom, ktorý je rozdelený na dva samostatné domy so samostatnými vstupmi, takže ponúka možnosť využitia pre dve generácie, ale domy sú medzi sebou aj prepojené, takže je možnosť využívať ho aj vcelku. Prvý dom, postavený v roku 1954 je jednopodlažný, kompletne podpivničený, pozostáva z dvoch obytných miestností, vstupnej chody, kuchyne, špajze, kúpeľne, WC, pivnica pozostáva z práčovne, skladových miestností a kotolne, zastavaná plocha domu predstavuje výmeru 119 m2. Druhý dom, ktorý tvorí akoby prístavbu prvého domu je postavený v roku 1985, je dvojpodlažný, nepodpivničený, plocha 1.NP je 59 m2, pozostáva z chodby, schodiska, kuchyne, obývačky, kúpeľne s WC a sprchovým kútom,  2:NP predstavuje plochu 69 m2, pozostáva zo schodiska, chodby, šatníka, kúpeľne s WC a dvoch obytných miestností.    Na pozemku je prístrešok pre dve autá. Za domom je vybudovaná terasa. Domy sú na pozemku o celkovej rozlohe 2496 m2. Obrovskou výhodou je veľkosť pozemku ktorý k domu prináleží,  kde sa otvára možnosť výstavby/predaja pozemku v zadnej časti so zriadením prístupovej cesty z prednej časti pozemku. Jeho umiestnenie je v jednej z najlukratívnejších častí Trenčína.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1985
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Balkón: Áno
 • Terasa: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Kúrenie: Ústredné
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty