Na predaj rodinný dvojdom v Nitre časť Chrenová
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 09. 2020
Vašinova, Nitra
Na predaj rodinný dvojdom v Nitre časť Chrenová
360 000 €

Na predaj rodinný dvojdom v Nitre časť Chrenová

360 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 400 m2
  Zast. plocha: 214 m2
  Plocha pozemku: 920 m2
 • Cena za m2: 900 €/m²
  ID inzerátu: 4092826
Chcete bývať vo vlastnom rodinnom dome a mať za suseda kamaráta, rodičov, súrodenca a zdieľať s nimi spoločnú záhradu a dvor? A vravíte si, že svoj nový domov si predstavujete niekde na okraji mesta, v dosahu všetkých služieb a na skok do centra!
Tieto Vaše požiadavky určite splní nehnuteľnosť – rodinný dom, postavený na pozemku o rozlohe 920 m2, v Nitre časť Chrenová. Dom tvoria dve samostatné bytové jednotky, so samostatným vchodom.
Dom je samostatne stojaci a trojpodlažný. Tvorí ho suterén (pod zadnou časťou), prízemie a podkrovie. Zastavaná plocha domu je 214 m2.
Bytové jednotky majú takmer identické dispozičné riešenie.
V každej časti vstúpite do otvoreného priestoru, ktorý tvorí priestranná obývačka s krbom, jedáleň a kuchyňa. V zadnej časti domu je z obývačky východ na terasu a do záhrady. Na prízemí tiež nájdete jednu spálňu, priestrannú kúpeľňu s WC a technickú miestnosť. Dominantným prvkom oboch častí je otvorené drevené schodisko, ktorým vystúpite do podkrovia. Tu sú Vám k dispozícii dve spálne, veľká otvorená denná miestnosť, z ktorej je možné urobiť ďalšiu izbu a kúpeľňa s WC. Predná časť domu má v podkroví balkón s výhľadom na prístupovú cestu. Izby v podkroví sú klimatizované.
Dom sa začal užívať približne v roku 1972 a v roku 2007 bol úplne zrekonštruovaný. Vtedy bolo vytvorené aj obytné podkrovie. Dom je postavený z tehál a je zateplený fasádnym polystyrénom v hr. 5 cm. Krov je drevený a je na ňom položená pálená škridla. Okná sú plastové s plastovými žalúziami. Na podlahách v miestnostiach je keramická dlažba a plávajúce podlahy.
Časť pozemku okolo domu tvorí tráva a na časti je uložená zámková dlažba, umožňujúca parkovanie vo dvore. Celý pozemok je oplotený.
Rodinný dom je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, plynovod a elektrickú sieť. Na pozemku sa nachádza aj kopaná studňa o priemere 900 cm a hĺbke 6 m.
Lokalita, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza je veľmi vyhľadávaná pre svoju vynikajúcu dostupnosť autom, pešo, MHD (120 m) a tiež blízkosti centa mesta, služieb, obchodných centier, zdravotníckych zariadení a školských zariadení.
Dom nemá energetický certifikát.
Ak vo Vás tento popis a priložené fotografie vyvolali pocit, že si chcete dom s pozemkom pozrieť na vlastné oči, volajte 0917621160, ozve sa Vám agentka Ingrid Vargová a dohodneme si termín obhliadky.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: G
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Kúrenie: Ústredné
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty