Na predaj dom v Nitre vhodný na komerčné využitie, sídlo spoločnosti, investícia
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 09. 2020
Vašinova, Nitra
Na predaj dom v Nitre vhodný na komerčné využitie, sídlo spoločnosti, investícia
360 000 €

Na predaj dom v Nitre vhodný na komerčné využitie, sídlo spoločnosti, investícia

360 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Polyfunkčný objekt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 400 m2
  • Cena za m2: 900 €/m²
    ID inzerátu: 4093801
Výborná adresa v Nitre, komfortné priestory, dostatok parkovacích miest vo dvore, blízkosť napojenia na diaľnicu R1, dopravná dostupnosť. To sú hlavné benefity domu, ktorý Vám môže poskytnúť vhodné miesto pre sídlo Vašej spoločnosti a ponúka tiež možnosti na rôzne komerčné využitie. Dom je tiež výborným tipom na investíciu.
Dom je postavený na pozemku o rozlohe 920 m2, v Nitre časť Chrenová.
Je samostatne stojaci a trojpodlažný. Tvorí ho suterén (pod zadnou časťou), prízemie a podkrovie. Zastavaná plocha domu je 214 m2.
Dom tvoria dve samostatné bytové jednotky, so samostatným vchodom, s takmer identickým dispozičným riešením.
V každej časti vstúpite do otvoreného priestoru, ktorý tvorí priestranná obývačka s krbom, jedáleň a kuchyňa. V zadnej časti domu je z obývačky východ na terasu a do záhrady. Na prízemí tiež nájdete jednu spálňu, priestrannú kúpeľňu s WC a technickú miestnosť. Dominantným prvkom oboch častí je otvorené drevené schodisko, ktorým vystúpite do podkrovia. Tu sú k dispozícii dve spálne, veľká otvorená denná miestnosť, z ktorej je možné urobiť ďalšiu izbu a kúpeľňa s WC. Predná časť domu má v podkroví balkón s výhľadom na prístupovú cestu. Izby v podkroví sú klimatizované.
Dom sa začal užívať približne v roku 1972 a v roku 2007 bol úplne zrekonštruovaný. Vtedy bolo vytvorené aj obytné podkrovie. Dom je postavený z tehál a je zateplený fasádnym polystyrénom v hr. 5 cm. Krov je drevený a je na ňom položená pálená škridla. Okná sú plastové s plastovými žalúziami. Na podlahách v miestnostiach je keramická dlažba a plávajúce podlahy.
Časť pozemku okolo domu tvorí tráva a na časti je uložená zámková dlažba, umožňujúca parkovanie vo dvore. Celý pozemok je oplotený.
Dom je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, plynovod a elektrickú sieť. Na pozemku sa nachádza aj kopaná studňa o priemere 900 cm a hĺbke 6 m.
Lokalita, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza je veľmi vyhľadávaná pre svoju vynikajúcu dostupnosť autom, pešo, MHD (120 m) a tiež blízkosti centa mesta, služieb, obchodných centier, zdravotníckych zariadení a školských zariadení.
Nehnuteľnosť nemá energetický certifikát.
Chcete si dom s pozemkom pozrieť na vlastné oči, volajte 0917621160, ozve sa Vám agentka Ingrid Vargová a dohodneme si termín obhliadky.

Doplnkové charakteristiky

  • Kúrenie: Ústredné
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty