EXKLUZÍVNE ponúkame 5 izb.RD s exterierovým bazénom
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 10. 02. 2021
Veľký Grob
EXKLUZÍVNE ponúkame 5 izb.RD s exterierovým bazénom
250 000 €

EXKLUZÍVNE ponúkame 5 izb.RD s exterierovým bazénom

250 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 160 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 1663 m2
 • Cena za m2: 1 562,50 €/m²
  ID inzerátu: 4094032
EXKLUZÍVNE vo Veľkom Grobe ponúkame na predaj nový, tehlový dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom s pozitívnou atmosférou a výbornými susedmi . RD má celkovú podlahovou plochu 160m2,
Prízemie:
- vstupná predsieň so vstavanou skriňou
- kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, zároveň je tu umiestnený plynový kondenzačný kotol Protherm Gepard r.2019 a automatická práčka
- izba využívaná ako pracovňa
- obývačka, jedáleň a kuchyňa v jednom priestore s krbom
- schodisko na poschodie
Poschodie:
- 2 x detská izba s veľkou lodžiou
- spálňa s balkónom
- kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, umývadlom, WC a s priestorom pripraveným na saunu
- 1x samostatné WC s umývadlom
K RD prináleží veľký murovaný exteriérový bazén 10x4m so slanou technológiu a veľkou terasou, záhradným domčekom, kde je umiestnená bazénová technológia a príručný sklad náradia, pri dome je 100 ročná murovaná studňa, RD je napojený na obecný vodovod, elektrickú sieť 220/380V, pevnú sieť Telekomu, a plynovú prípojku (plynové kúrenie s kondenzačným kotlom Protherm Gepard,r.2019), odpad je riešený do čističky odpadových vôd s predprípravou na napojenie na kanalizáciu (v obci sa začala výstavba kanalizačnej siete v roku 2019). RD dom má Energetický certifikát platný do r.2026.
K RD prislúcha pozemok 1663 m2 s vysadenými ovocnými rodiacimi stromami, dvomi mohutnými orechmi a okrasnými drevinami a kvetmi.
Z hlavnej ulice je nový RD chránený starým rodinným domom, ktorý je nutné rekonštruovať a po príslušnej adaptácii je vhodný pre podnikateľské účely napr. zubná ambulancia, veterinárna ambulancia, autoservis, kozmetika, fittness, predajňa, prípadne veľkú dvojgaráž. Pod starým domom je v jednej časti používaná klenbová pivnica, vhodná na uskladnenie vína, ovocia, zeleniny.
RD je situovaný v centre obce, v ktorej je nasledovná občianska vybavenosť: škôlka, škola ZŠ, zdravotné stredisko, lekáreň, moderný nový supemarket COOP Jednota, pošta, Rímsko-katolícky kostol, Evanjelický kostol.
Počet obyvateľov: Počet obyvateľov: 1379 (k 31.12.2019)
Národnostné zloženie: slovenská národnosť: 99,05%, česká národnosť: 0,14%, maďarská národnosť: 0,50%, nemecká národnosť: 0,07%, iná národnosť: 0,21%
Nehnuteľnosť je určená pre klienta, ktorý vyhľadáva nádherné, úplne tiché a pokojné prostredie s možnosťou záhradkárčenia a relaxu. ale zároveň v blízkej dostupnosti občianskej vybavenosti obce. Vzdialenosť 9km od Senca a 35km do centra Bratislavy, 20 km do Galanty, 17 km do Trnavy, 11 km do Sládkovičova, 22 km do Serede.
Vážnym a identifikovaným záujemcom poskytneme bližšie informácie, prípadne ďalšie fotky a termín obhliadky.
Cena zahŕňa: kompletný právny servis ( kúpna zmluva, prípadne zmluva o budúcej kúpnej zmluve, návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. 1 kópiu listu vlastníctva, kópiu katastrálnej mapy s kolkom na právne účely, notársky poplatok za overenie podpisov na kúpnej zmluve, správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností do výšky 66 €, v prípade Vášho záujmu bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru v banke našim hypotekárnym poradcom, zabezpečenie protokolárneho odovzdania predávanej nehnuteľnosti.
Všetky texty a fotografie autorsky vlastní RK FLEXIBILREAL.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu