GRAHAMS - Prenájom 8-izbový RD, ul. Pod Vinicami, Staré Mesto
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

GRAHAMS - Prenájom 8-izbový RD, ul. Pod Vinicami, Staré Mesto
0 €

GRAHAMS - Prenájom 8-izbový RD, ul. Pod Vinicami, Staré Mesto

0 €


  • Typ:
    Druh:
  • ID inzerátu: 4095556
Grahams Vám ponúka na prenájom veľký 8 izbový rodinný dom na ulici Pod Vinicami, katastrálne územie Staré Mesto. Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou a od skončenia prác v dome, ešte nikto nebýval. Dom je vhodný pre veľkú rodinu, takisto je v ňom možné skombinovať bývanie s kanceláriou a pod. Dom je momentálne čiastočne zariadený, ale po dohode s majiteľmi sa dá dohodnúť aj na dozariadení, prípadne si môže budúci nájomca doniesť vlastný nábytok. Dom disponuje novým plynovým kotlom so zásobníkom, ktorý zabezpečí teplú vodu, ako aj kúrenie. Na podkroví sú v každej miestnosti klimatizačné jednotky, ktoré sú nastavené tak, aby dokázali ochladiť celý dom. Dom disponuje garážou s elektrickou bránou pre jedno auto. Ďalšie 3 parkovacie miesta je možné využiť na spevnenej ploche vedľa domu, ktorá je tiež zabezpečená elektrickou bránou.

Dispozícia- Prízemie: Na prízemie sa dá dostať z hlavného vchodu alebo z vedľajšieho samostatného vstupu. Nachádza sa tu obývacia izba s rozlohou 25,8 m2, v ktorej je pred príprava na kuchynskú linku so vstupom na terasu o rozlohe 35 m2. Spálňa o rozlohe 13,7 m2, kúpelňa s rozlohou 11,1 m2, samostatne WC 2,1 m2 a technická miestnosť 6,3m2.
Záhrada - Za domom sa nachádza záhrada so skleníkom o rozlohe 461 m2 ktorá poskytuje súkromie na príjemné posedenie.

Poschodie: Na poschodí sa nachádza veľká obývacia izba s krbom o rozlohe 25,2 m2 a vstupom na Loggiu o rozlohe 15 m2, pracovňa 15,1 m2, spálňa 15,5 m2. Kuchyňa 12 m2 spojená so špajzou 1,3 m2. Z kuchyne je vstup na balkón o rozlohe 5,3 m2, kúpelňa 3,6 m2, toaleta 1,5 m2.

Podkrovie: Obývačka s rozlohou 27,3 m2, izba 17,6 m2, spálňa 16,7 m2 so šatníkom 2,8 m2, WC 1,3m2, kúpelňa o rozlohe 12,5 m2 s dvoj umývadlom a sprchovým kútom.

Lokalita: Dom je umiestnený v tichej ulici, v ktorej nevnímate hluk hlavnej cesty. Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a skvelou dostupnosťou ako do centra mesta tak aj na obchvat Bratislavy. V blízkosti je veľa zelene cyklistických chodníkov a do starého mesta je to pešo max. 20 min, River Parku 10 min Zuckermandelu 15 min.

V prípade záujmu o inú rozlohu kancelárie ma neváhajte kontaktovať s Vašou požiadavkou.Teším sa na spoluprácu.

Zodpovedný maklér: Anton Trška, mobil: 0901 900 028, mail: trska@grahams.sk
Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text a fotografie sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Grahams © Copyright Grahams
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo