Nový rok, nové bývanie - 3i byt s balkónom v Novostavbe Urban Park
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 24. 02. 2021
Halalovka, Trenčín
Nový rok, nové bývanie - 3i byt s balkónom v Novostavbe Urban Park
128 525 €

Nový rok, nové bývanie - 3i byt s balkónom v Novostavbe Urban Park

128 525 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 82 m2
  Zast. plocha: 82 m2
 • Cena za m2: 1 567,38 €/m²
  ID inzerátu: 4099128
Vyberte si z ponuky 3-IZBOVÝCH BYTOV v novostavbe URBAN-PARK na Juhu v Trenčíne. B10 Vám ponúka tento SVETLÝ byt, nachádzajúci sa na 2. pochodí so severo - západnou a východnou orientáciou.


AKTUÁLNE - možnosť si dojednať obhliadku s predajcom priamo na projekte.


Byt má rozlohu 82,37 m2 a disponuje balkónom. Na balkón sa pristupuje z dvoch izieb. K bytu si vyberiete pivnicu podľa vlastného výberu na poschodí, kde sa nachádza byt.


Nepremeškajte príležitosť. Predaj 1. etapy v tomto roku končí 28.02.2021. Ostáva 19 bytov.


Chcete vedieť v akom štandarde sa bude nehnuteľnosť odovzdávať? Pošlite nám mail na info(zavinac)b10(bodka)sk


Posledné ponúkajúce 3 izbové byty sa budú nachádzať od 2. do 9. poschodia bytového domu, ktorý ma celkom 9 poschodí. Bytový dom sa bude deliť na BLOK A a BLOK B. V suteréne domu nájdeme vnútorné parkovacie miesta, ktoré dopĺňajú vonkajšie. Na prízemí vzniknú nebytové prevádzky, ktoré výrazne zlepšia bonitu a komfort bývania práve v tomto projekte.


Kúpte byt teraz za dnešné FÉROVÉ CENY a užívajte ho až keď sa dokončí. Stačí Vám 20% záloha. Viac info na info(zavinac)b10(bodka)sk.


Vzhľadom na rôzne typy bytov - si môžete vybrať orientáciu podľa vlastného GUSTA. Preferujete skôr východ alebo západ? Juh alebo sever? U nás si vyberie každý! Vďaka poschodiu, získavate s bytom krásny panoramatický výhľad na okolie Trenčína. Pri záujme viem poskytnúť fotografie z jednotlivých výšok poschodí, ako to bude u Vás v byte vyzerať.


Bývajte aj vy v modernom, kvalitnom a príjemnom projekte na dobrom mieste za férovú cenu. Žiadna hlavná cesta v okolí = bezpečné a tiché prostredie.


Fotografie predstavujú vizualizáciu pre konkrétny byt. V prípade záujmu, nehnuteľnosť vieme zhotoviť v prezentovanom štýle.


Lokalita Východná
Nachádzame sa na začiatku sídliska JUH v Trenčíne. Táto časť je obklopená prírodou s dobrou a ľahkou dostupnosťou do mestského parku - Brezina, na lúky a polia alebo do chatárskej oblasti. Len na skok máte všetko dianie Trenčína. Pár minút pešo sa nachádza obchodné centrum Južanka s viac ako 30 obchodmi. Do pár minút v meste a na obchvat, ktorý Vás priamo navedie na diaľnicu D1. Pre milovníkov športu tu nájdeme k dispozícií cyklotrasy cez polia a lúky alebo fitness centrum.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900
ID: 79893
Cena: 128525 € 
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu