Skrytý poklad na Družstevnej v Rovinke v podobe 5 izbového rodinného domu.
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 28. 11. 2020
Družstevná, Rovinka
Skrytý poklad na Družstevnej v Rovinke v podobe 5 izbového rodinného domu.
319 000 €

Skrytý poklad na Družstevnej v Rovinke v podobe 5 izbového rodinného domu.

319 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 162 m2
  Zast. plocha: 226 m2
  Plocha pozemku: 711 m2
 • Cena za m2: 1 969,14 €/m²
  ID inzerátu: 4100569
Výmera: 194 m2
Z toho garáž: 31.4 m2
Počet izieb: 5
Terasa: + 10 m2
Výmera pozemku: 711 m2
Z toho zastavaná plocha: 226 m2
Stav: Novostavba
Zariadenie: Holodom
Materiál: Tehla
Vykurovanie: vlastné elektrické
Orientácia: SZ, JV
Parkovanie: garážové státie (2x)

Viac o tejto ponuke a financovaní nájdete tu: www.osobnimakleri.sk/domy/predaj-5-izbovy-rodinny-dom-rovinka-druzstevna-152

Poznámka makléra:
Ponuka novostavieb rodinných domov s 3 alebo 4 izbami je dostatočná. Ale čo keď potrebujete nadštandardný rodinný dom s výmerou atakujúcou 200m2 a s aspoň piatimi izbami a dostatkom priestoru? To je už ťažší oriešok.

Preto Vás potešíme touto ponukou holodomu, ktorý tieto požiadavky dokonale spĺňa a navyše má aj pozemok o výmere viac ako 700 metrov štvorcových.

Dom je dokončený do štádiu holodom s kompletnými prípravami na exteriérové žalúzie a klimatizácie vo všetkých izbách. Samozrejmosťou je príprava na elektrický kotol s rozvodmi teplovodného podlahového kúrenia, príprava na kuchynskú linku a aj kuchynský ostrov.

Čo však nebýva štandardom a teší sa rastúcej popularite je inteligentná elektroinštalácia. Tá dokáže regulovať a optimalizovať prevádzku domu po stránke spotreby energii a jej nákladovosti. Rovnako umožňuje dom ovládať na diaľku alebo si nastaviť inteligentné automatické procesy ako napríklad zapnutie vykurovania keď dom zaznamená, že ste vyrazili z práce domov, či vypnutie klímy pri otvorení okna a mnoho ďalšieho. Slušné nie? Dokončenie elektroinštalácie si môže dohodnúť budúci majiteľ s firmou, ktorá robila rozvody a cena dokončenia závisí od toho, čo všetko budete chcieť aby dom vedel.

Po technickej stránke nosných stavebných materiálov sa použila tehla (hr.390mm), vonkajšia izolácia je realizovaná polystyrénom o hrúbke 150mm. Strecha betónovou strešnou krytinou sa zateplila striekanou strešnou izoláciou a steny v interiéry boli ešte upravené sadrokartónom. Benefitom je už hotový krb v obývačke, plastové okná 3sklo značky AG, pričom v obývacej časti sa použil posuvný portál ako východ na prestrešenú terasu hliníkovej konštrukcie. Bezpečnostné vstupné dvere sú rovnako z hliníka.
Atypom sú vysoké stropy, ktoré chválime, pričom v obývacej časti dosahujú až 3.58m. Vo zvyšnej časti domu sú na úrovni 2.7 metra. V dennej časti sa efekt vysokého stropu dosiahol priznaním stropu až pod strechu.

Dispozične tento rodinný dom dostáva od nás hodnotenie na výbornú. Najmä pre dvojgaráž s elektrickou bránou a so vstupom suchou nohou do domácnosti cez zádverie a chodbu, ktorá sa člení na dva smery. Ten hlavný Vás volá do priestrannej obývačky s východom na terasu a kuchynským kútom so špajzou. Druhý je riešený odbočkou a dodáva tak súkromie nočnej časti so samostatnou toaletou a umývadlom, štyrmi spálňami (jedna s vlastným šatníkom), kúpeľnou s toaletou (vybavený aj sprchovým kútom a aj vaňou) a technickou miestnosťou (disponuje svetlíkom).

Pozemok je vyrovnaný a oplotení. Umiestnenie rodinného domu s výmerou zastavanej plochy 226 m2 je ideálne a kompletne prechodné po všetkých stranách. Prestrešená terasa o výmere 10m2 ponúka využitie aj pri najostrejšom slnku. Dom je aktuálne vedený ako rozostavaný a bude sa kolaudovať už na nového majiteľa.

Ak teda hľadáte dom, ktorý spĺňa nadštandardné dispozičné a technické požiadavky no zároveň ponúka možnosť individualizácie interiéru podľa vlastného gusta, ste na správnom mieste.

Lokalita:
Obec Rovinka je situovaná v blízkosti hlavného mesta, na území nazývanom Žitný ostrov. Od roku 1996 je táto obec začlenená do okresu Senec, Bratislavský kraj. V posledných rokoch je vyhľadávaným a obľúbeným miestom pre bývanie.

Aktivity
Môžete využiť blízkosť jazier, vodnej zdrže, alebo hrádze.

Potraviny
Nájdete tu viaceré obchody s potravinami, farmárskymi produktmi, ako aj bezobalový obchodík.

Zdravotné služby
K dispozícii je lekáreň a zdravotné služby pre dospelých, deti a dorast.

Školy
Nachádza sa tu materská a aj základná škola.

Spojenie MHD
Autobusy Slovak Lines premávajú v hlavných časoch až 3x za hodinu.

Vzdialenosť do centra
Bratislava je vzdialená 16 km, Šamorín 10 km.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Terasa: Áno
 • Garáž: Áno
 • Kúrenie: Lokálne
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu