Prenájom 4izb Novostavby RD kompletne zariadneného,Hrachova, Prievoz, Bratislava 281m2, záhrada 65m2
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 09. 2020
Hrachová, Bratislava II - Ružinov
Prenájom 4izb Novostavby RD kompletne zariadneného,Hrachova, Prievoz, Bratislava 281m2, záhrada 65m2
1 400 €/mes.

Prenájom 4izb Novostavby RD kompletne zariadneného,Hrachova, Prievoz, Bratislava 281m2, záhrada 65m2

1 400 €/mes.

spolu s energiami


 • Typ: Prenájom
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 281 m2
 • Cena za m2: 4,98 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4101503
Exkluzívne prenajmeme 4 izbový Rodinný dom v radovej zástavbe. Ide o novostavbu, kompletne zariadený v Bratislave na Hrachovej ulici.
Úžitkova plocha domu 281m2, záhrada 65m2.
V každej izbe sú roldore na mieru, ako aj rozťahovacie postele, stolík, stolička, príslušenstvo. Obývačka je celá zariadená prémiovými materiálmi, koženou sedačkou, koženými 6 stoličkami, skriňou na televízor, príde ešte veľký kuchynský drevený masívny stôl s dlžkou 190cm. Kuchyňa je zariadená značkovými spotrebičmi, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, elektrická rúra, špeciálna varná doska na indukciu, umývačka riadu, odsávanie, drez. V dolnej kúpeľni je nová pračka.
Popis domu Architektúra rodinných domov prináša do mesta aj kúsok prírody v podobe malej záhradky, na ktorú sa vstupuje z terasy. Interiéry sú naprojektované tak účelne, že je v nich naozaj maximálne využitý každý meter plochy. Rodinné domy sú od seba oddilatované zvukovou izoláciou zabezpečujúcou Vaše súkromie. Ku každému rodinnému domu patrí jedno vyhradené státie pre jedno osobné auto na komunikácii pred domami, ktorá je už súčasťou uzavretého areálu. Konštrukčný systém budovy je monolitický železobetónový, obvodové steny sú upravené kontaktným zateplovacím systémom NOBASIL-KNAUF s hrúbkou tepelnej izolácie 160mm. V konštrukcii strechy je použitá tepelná izolácia hrúbky 240mm. Okná a presklené steny sú biele plastové z 5 - komorového profilu. Na presklenie sa použili sklá so zvýšenou nepriezvučnosťou. Vchodové dvere sú z hliníkového profilu. Výrobcom týchto výplní je slovenská spoločnosť, s ktorou spolupracujeme už viac ako 10 rokov. Garážové brány sú hliníkové so zateplením na diaľkové ovládanie od firmy HŐRMANN. Vykurovanie domu a príprava teplej vody je zabezpečené vlastným kotlom na zemný plyn. Prízemie je vykurované prostredníctvom podlahového kúrenia, poschodie radiatormi. Rozvody slaboprúdu zabepečujú prípravu pre telefón, televíziu, počítačovú sieť, zabezpečovací systém a optické pripojenie. 4-izbové rodinné domy B-H Dominantou prízemia je obývacia izba s kuchyňou, z ktorej je východ na terasu a do malej záhrady o výmere 65m2. Na poschodí sú tri miestnosti a kúpelňa.
RADOVÉ RODINNÉ DOMY - BRATISLAVA-PRIEVOZ - Hrachová ul. Výstavba rodinných domov sa nachádza v žiadanej lokalite Bratislavy: mestská časť Ružinov-Prievoz, medzi ulicami Hrachová a Mierová v oplotenom areáli so súkromnou prístupovou cestou od ulice Hrachovej cez elektronickú bránu. Prístup pre peších bude možný od ulice Mierová, taktiež cez elektronickú bránku. Dopravná dostupnosť: na trolejbus č. 208, ul. Mierová - 5 minút, centrum 10 minút autom, 5 minút IKEA, 20 minút letisko Dôležitým faktorom pre výber budúceho bývania sú aj dostatočné možnosti na pokrytie potrieb pre rodiny aj jednotlivcov. Táto lokalita ponúka v dostupnej vzdialenosti širokú škálu občianskej vybavenosti, blízku zdravotnú starostlivosť v súkromných, ale aj štátnych zariadeniach, výchovno-vzdelávacie aktivity od škôlok až po stredné školy ale aj rôzne možnosti športového vyžitia. Okolie V dostupnej vzdialenosti sa nachádza široká paleta možností nákupu, služieb a reštauračných zariadení. Všetky tieto služby sa v tejto lokalite naďalej rozvíjajú a dopĺňajú tak možnosti prežitia pracovných aj voľno časových aktivít. Poloha domov umožňuje využiť aj bočné ulice na rýchly prístup do centra mesta, alebo na diaľničný privádzač cesty D1. Nové bývanie vám okrem vyhľadávanej lokality a dobrej dostupnosti ponúkne aj nadštandardné bývanie v tichej lokalite. ďalej sú k dispozícii dve diaľkové ovládania od hlavnej prístupovej brány pre vozidlá, tri karty pre prístup z ulice Mierovej pre peších cez elektronickú bránku. Vonkajšie parkovacie priestory: pre každý dom je rezervované parkovisko. Obsahuje: sanitárne zariaďovacie predmety, svietidlá, vnútorné zárubne a dvere, obklady, dlažby, plávajúce podlahy, drevený obklad schodov.

Cena prenájmu spolu so všetkými energiami je 1400€/mesiac

Info a obhliadky: Matej Salay 0948 599 090

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2017
 • Energetický certifikát: A
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Garáž: 1 m²
 • Predzáhradka: 65 m²
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu