Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 11. 2022
Prešov
Predám/odstúpim zabehnutú a funkčnú pizzériu pri UNIPO
1 €

Predám/odstúpim zabehnutú a funkčnú pizzériu pri UNIPO

1 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Polyfunkčný objekt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 80 m2
  • Cena za m2: 0,01 €/m²
    ID inzerátu: 4102038
Predáme zabehnutú a 100% funkčnú pizzériu VIKING na ulici 17. novembra 100 v Prešove. Pizzéria je kompletne zariadená a má všetky legislatívne povolenia, ktoré potrebujete k prevádzke. Je postavená na platforme s.r.o., ktorá nie je platcom DPH a v prípade záujmu je možnosť prepísania celej s.r.o., ktorá sa okrem pizzérie nevenovala ničomu inému. Všetky doklady a účtovníctvo odovzdáme po riadnej účtovnej uzávierky a bez akýchkoľvek záväzkov (v prípade záujmu - tz netrváme na predaji pizzérie spolu so s.r.o.). V prípade odkúpenia pizzérie vrátane s.r.o., viete ponikať OKAMŽITE po pripísaní finančných prostriedkov na účet predávajúceho (nie je potrebné za ničím čakať - pizzéria je toho času funkčná a v prevádzke). Priestor prešiel kompletnou rekonštrukciou, a my sme si do neho nechali na mieru vyrobiť nábytok (z Vašej strany nie je potrebná ŽIADNA INVESTÍCIA). Kuchyňa je v 100% stave, vybavená komplet nerezom, profi odsávaním, mrazničkami, chladničkami. Jedným slovom, je to ideálny priestor pre ľudí, ktorí chcú podnikať v gastre s konceptom rychloobratková pizza. Pizzéria sa nachádza na promenáde oproti Prešovskej univerzite (UNIPO). Jedná sa o funkčný gastro koncept, postavený na dennej návšteve študentov, ako aj bežných okoloidúcich. Poloha priestoru ju 10 mesiacov v roku predurčujú k príjmom, postavených na dennej návšteve študentov a propozícia priestorov v ostatných mesiacoch k využitiu donáškovej služby. Vzhľadom k obchvatu a vysokej zaľudnenosti danej štvrte, pizzéria ponúka široké spektrum obchodných aktivít, ktorý ju dokážu vyťažiť na 100%. V letných mesiacoh je možnosť využiť aj terasu. Odkúpna cena pizzérie VIKING bude odkomunikovaná na osobnom stretnutí. Pizzéria je s kompletným zariadením. Cena sa nenavýši ani v prípade, ak by ste chceli pizzériu aj so s.r.o. a teda chceli okamžite podnikať.

Okrem fotogalérie si pozrite aj videovizitku: https://ulozto.sk/!yUzgWnjUsC8o/viking-ul-17-novembra-presov-mp4

V prípade záujmu volajte na tel. číslo: 0907 122 407 alebo 0917 111 555

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty