Novostavba v uzavretom areáli s detským ihriskom, objavte bývanie na Nákovnej
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 29. 10. 2020
Nákovná, Bratislava II - Podunajské Biskupice
Novostavba v uzavretom areáli s detským ihriskom, objavte bývanie na Nákovnej
180 000 €

Novostavba v uzavretom areáli s detským ihriskom, objavte bývanie na Nákovnej

180 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 71 m2
 • Cena za m2: 2 535,21 €/m²
  ID inzerátu: 4107458
Výmera úžitkovej plochy: 71.83 m2
Počet izieb: 3
Z toho balkón: 4 m2 (3m2 + 1m2)
Poschodie: 2/3
Výťah: nie
Stav: novostavba (2011)
Zariadenie: zariadený kompletne
Materiál: tehla
Vykurovanie: vlastné (plynový kondenzačný kotol)
Zálohové platby správca: 128€ / 3 osoby
Orientácia: S a J
Parkovanie + 9000,-Eur, 1x vyhradené vonkajšie státie v uzavretom areály

Viac o tejto ponuke a financovaní nájdete na tomto odkaze: https://www.osobnimakleri.sk/byty/predaj-3-izbovy-byt-podunajske-biskupice-nakovna-155

Poznámka makléra:
Dostupnosť bývania v Bratislave je všeobecne najhoršia za posledné historické obdobie, o to viac poteší ponuka 3 izbového bytu s vlastným parkovaním a dvoma balkónmi na dobrej adrese v Podunajských Biskupiciach. Preto ak hľadáte bývanie ako začínajúca rodina, ste tu správne.

Táto ponuka presvedčí najmä kľudnou lokalitou s dobrou infraštruktúrou a uzavretým areálom, do ktorého sa pristupuje cez bránu. Tú si otvoríte diaľkovým ovládaním a v rámci areálu zaparkujete na vyhradenom vonkajšom státi, ktoré je vo Vašom vlastníctve a zahrnuté v kúpnej cene. S nákupom sa presuniete ku vchodu, v ktorom sú len 4 byty na 4 podlažiach (áno, na každom podlaží jeden) a popritom sa zvítate so svojimi ratolesťami. Tie sa hrajú na uzavretom ihrisku s preliezačkami alebo tie staršie hrajú futbal, či sa bicyklujú v rámci bezpečného dvora bez premávky.

Po technickej stránke je stavba postavená z tehly a prekrytá sedlovou strechou. Skolaudovaná bola v roku 2011. Je to teda byt v ideálnom veku, kedy je už všetko "sadnuté" a bytový fond má dostatočné úspory z predošlého bezúdržbového obdobia. Bývanie sa nachádza na 2. poschodí z celkových 3, pričom na podlaží ste ako jediný. Orientovaný je do oboch strán - na severnú stranu, odkiaľ je vidieť na detské ihrisko a celý areál, a na južnú stranu, zazelenanú výsadbou záhrad Podunajských Biskupíc.

Byt disponuje dokonca vlastným vykurovaním v podobe plynového kotla, ktorý ohrieva teplú vodu do podlahového kúrenia. Kuchyňa je riešená na mieru a kompletne vybavená elektrickými spotrebičmi ako indukčná doska, teplovzdušná rúra, umývačka riadu, digestor či veľká chladnička.

Benefitom je aj vybavenie ostatných izieb, ktoré je súčasťou kúpnej ceny a Vy sa tak môžete rovno sťahovať a bývať. Na prvý pohľad Vám to príde ako maličkosť, ale máte tu celkom 4 vstavané skrine na mieru, sedaciu súpravu v tvare písmena U v obývacej miestnosti aj s obývacou stenou. Detská posteľ (okrem postieľky) a manželská posteľ sú nelacnou súčasťou vybavenia.

Čerešničkou na torte je krásne zladená kúpeľňa s vaňou a šikovne v kúte schovanou závesnou toaletou. Je priestranná a odvetraná elektrickým ventilátorom v strope.

Po dispozičnej stránke sú obývacia izba s balkónom a detská izba orientované na juh s výhľadom na rodinné domy a záhrady starých Biskupíc. Spálňa s menším balkónom je orientovaná na sever s výhľadom na novostavby a detské ihrisko. Vstupujete do zádveria so vstavanou skriňou a prechodom do dennej časti v podobe obývacej izby s východom na balkón a pekným výhľadom. Kuchynsky kút s barovým sedením je dobre umiestnený v južnom kúte. Detská izba je prístupná z obývacej miestnosti a spálňa spolu s priestrannou kúpeľňou z predĺženej časti chodby.

Lokalita:
Podunajské Biskupice sú najväčšou mestskou časťou Bratislavy a zároveň jej juhovýchodnou hranicou. So svojimi viac ako 20 tisíc obyvateľmi patria medzi dynamicky sa rozvíjajúce mestské časti.

Bytový dom na Nákovnej je komorný projekt 4 podlažnej budovy umiestnený v kľudnom prostredí v susedstve miestnych záhrad a neďaleko Kazanskej ulice s dobrým napojením MHD a zázemím služieb. Veľkým plusom je materská škola v susedstve či základná škola do pár minút na pešo. Potraviny sú zastúpené všetkými reťazcami ako Billa, Lidl či najbližší Kaufland. Menšie potraviny nájdete aj na spomínanej Kazanskej ulici, ale aj v centre starých Biskupíc, kde okrem malých potravín je aj zelovoc, pekáreň a niekoľko menších prevádzok. Zaujímavosťou je kaviareň v susedstve objektu s príjemnou atmosférou, či množstvo cyklotrás a chodníkov, ktoré Vás zavedú až k Dunajskej Hrádzi.

Aktivity
Okolie Podunajských Biskupíc môžete spoznávať vďaka cyklochodníkom na kolesách bicykla.

Potraviny
V pešej dostupnosti nájdete viaceré obchody (Tesco, Lidl, Billa, či menšie prevádzky).

Zdravotné služby
V mestskej časti sa nachádza rad súkromných či verejných zdravotníckych zariadení a lekárne.

Školy
V okolí sú k dispozícii materské, základné aj stredné školy.

Spojenie MHD
Na prepravu môžete využiť autobusy ( linky č. 65,67, 75,78, 79), trolejbusy (č. 201,202), či vlaky.

Vzdialenosť do centra
Centrum mesta je vzdialené cca 10 km, v ideálnych podmienkach vám cesta zaberie 15-20 minút autom.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 2
 • Balkón: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Kúrenie: Lokálne
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu