PREDAJ - 4 izbový byt - centrum Banská Bystrica
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2021
Štadlerovo nábrežie, Banská Bystrica
PREDAJ - 4 izbový byt - centrum Banská Bystrica
290 000 €

PREDAJ - 4 izbový byt - centrum Banská Bystrica

290 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 222 m2
 • Cena za m2: 1 306,31 €/m²
  ID inzerátu: 4112171
Realitná kancelária REALITY Fair ponúka na predaj tehlový 4 izbový byt v historickom centre mesta Banská Bystrica na ulici Štadlerovo nábrežie. Byt sa nachádza na 1 nadzemnom podlaží (prízemí) v bytovom dome, ktorý je atypická murovaná stavba so štyrmi nadzemnými podlažiami, jedným podzemným podlažím a podkrovím. Vek bytového domu r. 1939. Bytový dom má vlastný dvor na ktorom sa nachádzajú garáže k jednotlivým bytom a taktiež možnosť parkovania. Celková podlahová plocha bytu s príslušenstvom bez loggie je 221,70 m2. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: (viď pôdorysy ) Dispozičné riešenie bytu je veľkorysé a atypické čo umožní novému vlastníkovi si byt zrekonštruovať podľa vlastných predstáv. - 4 samostatné obytné miestnosti - príslušenstvo bytu: predsieň, komora, kuchyňa, šatňa, pracovňa, kúpeľňa s WC, samostatné WC, loggia, pivnice a podkrovie. Byt má prevažne JV orientáciu okien. Vybavenie bytu je rekonštruované : plastové okná, kuchyňa, v izbe vybudovaný krb na drevo. Vykurovanie je ústredné z centrálnej kotolne. Výborná občianska vybavenosť: hustá sieť obchodov, úradov a služieb, MHD, železničná stanica, pre milovníkov prírody v tesnej blízkosti vrch Urpín.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty