VIDEO VEĽKÝ 7 IZB. RODINNÝ DOM V TICHEJ ČASTI DUNAJSKEJ LUŽNEJ
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 23. 10. 2020
Mandľová, Dunajská Lužná
/ VIDEO / VEĽKÝ 7 IZB. RODINNÝ DOM V TICHEJ ČASTI DUNAJSKEJ LUŽNEJ
359 900 €

/ VIDEO / VEĽKÝ 7 IZB. RODINNÝ DOM V TICHEJ ČASTI DUNAJSKEJ LUŽNEJ

359 900 €

vrátane provízie možnosť HÚ


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 256 m2
  Zast. plocha: 175 m2
  Plocha pozemku: 584 m2
 • Cena za m2: 1 405,86 €/m²
  ID inzerátu: 4113979
Ponúkame na predaj veľkorysý 7 izbový rodinný dom, ktorý poskytuje bohatý priestor aj pre viac člennú rodinu, súkromnú škôlku, ambulanciu, sídlo firmy, ateliér alebo aj ako viac generačné bývanie. Nachádza sa na krásnom vyvýšenom pozemku o výmere 584 m², na ktorom boli vysadené nádherné dreviny: Céder, Figovník, Vavrínovec, Normánska, Kórejská jedľa, Smreky, Buxusy, Vystéria, Jarabina Vtáčia, Magnólia, Kalina a Orech. Ovocné stromy a kríky tu nemôžu tiež chýbať: 2x Maďarská Marhuľa, Hruška, Čerešňa, Slivka, Maliny, Černice, Hrozno. Všetky zdravé plody máte priamo na záhrade. Pomocou vody zo studne, Vaša záhrada nikdy nestratí svoju farbu a bude stále zelená.

Rodinný dom je o výmere 256 m² a je rozdelený na dennú a nočnú časť. Momentálne bol využívaný ako súkromná škôlka, ktorá je v tejto časti veľmi žiadaná. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa, ale dom je pripojený aj na verejný vodovod. O celý pozemok je pedantne starané ako aj o samotný rodinný dom. Dispozícia je rozdelená na prízemie a poschodie.

Prízemie je rozdelené na: Priestrannú vstupnú halu, ktorá je otvorená so vstupom do každej miestnosti. Dolná kúpeľňa, ktorá bola zrealizovaná pre deti obsahuje uzavretý sprchový kút, 4x toaletu a 3x umývadlo. V kuchyni sa nachádza biela rustikálna talianska kuchynská linka so zabudovanými značkovými spotrebičmi: keramický drez, dvojitý nerezový drez, umývačka riadu, digestor, indukčná dotyková varná doska, rúra, digestor, dvojkrídlová americká chladnička. Priestranná obývacia izba, ktorá susedí s kuchyňou má výrez v spoločnej stene kvôli výdaju jedľu. Vďaka veľkej obývacej izbe je tu dostatočný priestor na jedálnu pre veľkú rodinu. Taktiež má vstup na terasu o výmere 20 m². Pri schodisku, ktoré je zabezpečené kovovou bránkou sa nachádza technická miestnosť kde je plynový kotol na kúrenie a teplú vodu. Ďalšia miestnosť bola využívaná ako jedáleň a herňa pre deti. Susediaca veľká izba bola využívaná ako spálňa pre deti s možným vstupom do predzáhradky. (Z tejto poslednej izby je možná vybudovať veľkú dvojgaráž, pre zaparkovanie viacerých áut - výmera 30 m2)

Poschodie je rozdelené na: Vzdušnú chodbu, z ktorej je vstup do kúpeľne s rohovou vaňou, umývadlom, toaletou a rebrínovým radiátorom. Vedľa tejto kúpeľne sa nachádzajú dve zrkadlovo otočené veľkorysé spálne, ktoré sú plne zariadené. Obe izby majú samostatný prístup na spoločný balkón. Pomocou chodby sa dostaneme do druhej kúpeľne s rohovou vaňou, umývadlom, toaletou, rebrínovým radiátorom, pračkou a sušičkou. Oproti sa nachádza menšia izba, ktorá môže byť využívaná ako pracovňa, alebo šatník na poschodí. Vedľa sa nachádzajú tiež dve zrkadlovo otočené spálne so samostatným vstupom na spoločný balkón. Nemôže tu chýbať ani pochôdzna povala o rozlohe približne 100 m². Každá kúpeľňa má samozrejme okná.

Dom je vybavený kvalitnými podlahami, drevenými eurooknami. S parkovaním nebudete mať nikdy problém. Vo dvore dokážete zaparkovať jedno auto a za plotom ďalšie 4 autá.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
* Rozloha pozemku: 584 m²
* Rozloha rodinného domu: 256 m²
* Zastavaná plocha rodinného domu: 175 m²
* Inžinierske siete: Kanalizácia, studňa, verejný vodovod, elektrina, plyn
* Satelitná televízia + internet
* Kolaudácia rodinného domu prebehla v roku 2009
* Mesačné náklady: Nepresiahnu 200€
* Video: https://www.youtube.com/watch?v=vOgL12_8QJY&t=61s

MOMENTÁLNE VYUŽITIE: Rodinný dom bol využívaný ako súkromná škôlka s kapacitou až 25 detí, taktiež bola niekoľkokrát za sebou oceňovaná za najlepšiu vzdelávaciu materskú škôlku a za výborné služby, ktoré v štátnych školách nenájdete. Každých 5 rokov dostáva materská škôlka povolenie na prevádzku.

MOŽNOSTI VYUŽITIA: Veľkou výhodou tohto rodinného domu je široké využitie, pri ktorom môžete pokračovať vo funkčnej a plne žiadanej materskej škôlky, súkromnej zubnej ambulancie, pohotovosti, salónu, advokátskej, notárskej, cestovnej kancelárií alebo ako sídlo firmy.

LOKALITA A OKOLIE:
* Nachádza sa tu kompletná občianska vybavenosť, ktorá zahŕňa: materskú a základnú školu, rôzne obchodné reťazce vrátane potravín, poštu, banky, rôzne služby, kaviarne, reštaurácie, detské a športové ihriská, niekoľko parkov, zdravotné stredisko, lekárne a veľa ďalšieho.
* Vďaka budovaniu diaľnice a obchvatu D4R7 sa doprava z a do Bratislavy výrazne zmení. Už dnes sú otvorené niektoré úseky, ktoré veľmi pomáhajú sa dostať do cieľa v podstate nižšom časovom rozptyle ako doteraz. Nehovoriac o tom, že celá diaľnica bude dokončená do jedného roka, kedy nie len ceny nehnuteľností v tejto lokalite vzrastú smerom nahor, ale aj cestovanie bude oveľa jednoduchšie bez dlhých zápch.

VÝHODY PREČO VLASTNIŤ TENTO RODINNÝ DOM:
* Výborná investícia
* Široký výber podnikania za možným účelom bývania
* Výborná a predovšetkým tichá časť Dunajskej Lužnej
* Po dokončení diaľnice D4R7 sa zvýši cena nehnuteľnosti
* Možnosť viacgeneračného bývania
* 4x spálňa, 1x obývacia izba, 1x kuchyňa, 1x pracovňa alebo šatník, 3x kúpeľňa, 2x izby na rôzne využitie, pochôdzná povala 100 m²
* Výborná občianska vybavenosť

CENA: 359.900€

ID.: 81806273
V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas!

Pre viac info neváhajte kontaktovať makléra: +421 901 789 818

© Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu