Na predaj - výstavba 4-izbového bungalova
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 21. 06. 2021
Poprad, Poprad
Na predaj - výstavba 4-izbového bungalova
75 320 €

Na predaj - výstavba 4-izbového bungalova

75 320 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 126 m2
  Zast. plocha: 157 m2
 • Cena za m2: 597,78 €/m²
  ID inzerátu: 4115296
Delta Property vám ponúka na predaj nízkoenergetický rodinný dom - BUNGALOV.Bungalov je svojimi rozmermi plnohodnotný a zároveň finančne nenáročný pre 4-člennú rodinu. Vnútorná dispozícia domu je veľmi variabilná a každý zákazník

si ju môže upraviť podľa svojich predstáv. V dome sa nachádza technická miestnosť a šatník, ktorý sa môže zmeniť na druhú kúpeľňu.Stavbu je možné realizovať v prevedení hrubá stavba, holodom a dom na kľúč, alebo do etapy, ktorú si sami zvolíte.Cena tohto domu je v prevedení HOLODOM. ( v tejto cene nieje zahrnutá cena pozemku, základovej dosky a projektová dokumentácia)HRUBÁ STAVBA:*obvodové nosné steny KVH 140mm, deliace priečky KVH 100mm* kompletné exteriérové zateplenie EPS hr. 150 mm s fasádnou silikónovou omietkou, norma ETICS (alebo podľa požiadavky investora – kamenná vlna)* krov masív inpregnácia bochemitom, krytina TERAN, okapný system KJG vo farbe* presahy strechy, raster, OSB, EPS, armovacia sieťka, omietka podľa výberu (alebo drevené obloženie)* bleskozvod s revíziou* interiérové izolácie z minerálnej lisovanej vlny 100 mm priečky, 140 mm nosné priečky, strop hr. 400 mm (alebo PUR izolácia,prip. celuloza isocel)* parotesná AL fólia (obvodové steny, strop, kúpeľne)* inštalačná medzera 40 mm po obvode, kúpeľne protipožiarny SDK systém 12,5 mm (konečná úprava stien a stropu, páska, tmel, brúsenie)* vnútorné opláštenie OSB 12 mm (všetky časti interiéru)* plastové okná 6-komorové trojsklo Uw 0,5, teplý rámik, tri tesnenia Uw 0,8 (možnosť výberu farby), alebo eurookná za príplatok* vchodové plastové dvere (možnosť výberu typu a farby)* vonkajšie a vnútorné parapetné dosky (ex. hliník, in. plast)* zateplenie podlahy 150 mm ,betónový poter hr. 50 mm s dilatačnou páskou* extra hydroizolácia kúpeľne* kompletné interiérové rozvody elektriny s revíziou vrátane vypínačov a zásuviek (TV a internet sa určuje zvlášť na základe požiadaviek a množstva)* rozvody zdravotechniky plast-hliníkom (voda, odpad, elektrický bojler 120 l)* elektrické podlahové infra vykurovanie so samostatnými dig. termostatmi v každej miestnosti s revíziou ( rekuperačná jednotka- vieme dodať,)* náklady na dopravu spojovacie prvky, ubytovacie náklady pozn.: vonkajšie prípojky naceňujeme individuálne podľa povahy napojenia a dohody* dom bude splňať normu energetického certifikátu A1Bližšie informácie vám poskytne Anna Menzáková 0907 949 185.

DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty