Rodinný dom pre náročných len na skok od Bratislavy
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 21. 10. 2020
Šamorín
Rodinný dom pre náročných len na skok od Bratislavy
349 900 €

Rodinný dom pre náročných len na skok od Bratislavy

349 900 €

možnosť odpočtu DPH


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 226 m2
  Zast. plocha: 175 m2
  Plocha pozemku: 682 m2
 • Cena za m2: 1 548,23 €/m²
  ID inzerátu: 4115675
Novostavba 5izb. moderného rodinného domu s prvkami inteligentnej domácnosti v novej lukratívnej časti Šamorína s vlastným parkovaním, garážou, terasou, trávnikom či záhradkou v príjemnom prostredí mesta Šamorín s plnou občianskou vybavenosťou, kúsok od vodného diela i športovo relaxačného areálu svetovej úrovne.

Začiatok výstavby 6/20 (MOMENTÁLNE VO VÝSTAVBE) Termín dokončenia 11/20.

Rodinný dom 428 - NA PREDAJ
- s prvkami inteligentnej domácnosti
- úžitková plocha 194,68m2+31,5m2 terasa = 226,18m2
- pozemok veľkosti 682m2
- parkovanie zo zámkovej dlažby pre dve autá pred domom + garáž pre jedno auto
- energetická úspora triedy A
- je 5izbový, v štádium HOLODOM

INTERIÉR: vnútorné sádrové omietky, poter, maľovka-biela, el. zásuvky a vypínače-farba biela, hliníkové okná-izolačné trojsklo plnené argónom, verejný vodovod, rozvod el. energie, verejná kanalizácia. Inteligentné elektrické podlahové kúrenie regul. v každej miestnosti samostatne) ovládané s inteligenciou TapHome, el. hliníkové žalúzie ovládané inteligenciou TapHome, krb na drevo, garážová brána, 200l el. bojlér na vodu.

B O N U S Y:
hliníkové portálové dvere na terasu s izolačným 3sklom plneným argónom, eleltrická garážová brána, domový alarm, predpríprava na vonkajší kamerový systém, el. vrátnika, predpríprava na klimatizáciu v každej izbe RD, internet WIFI + dátová a TV zásuvka v každej izbe, predpríprava na dobíjanie elektromobilu, el. bránička, galvanická úprava pitnej vody filtrom IPS KalyxX, studňa na závlahu.
EXTERIÉR DOMU UPRAVENÝ NA KĽÚČ: vonkajšia fasáda vo farbe s obkladom z kameňa, upravené vonkajšie plochy, zámková dlažba pred domom, oplotenie-gabión kombinovaný s pohľadovým betónom, svetlá na fasáde, dlažba na terase, el. bránička, trávnik.

Cena: 349.900€ s DPH (možný odpočet DPH)

Rodinný dom je poschodový, bez podpivničenia s garážou, s terasou a pozemkom.
Postavený z pálenej tehly (Heluz), strecha pultová strešná krytina Blachotrapez + Fatrafol, zateplenie EPS 200mm,strop 350mm fúkaná minerálna izolácia, hliníkové okná (farba antracit) izolačné trojsklo plnené argónom.
Rodinný dom má skvelé dispozičné riešenie s prihliadnutím nielen na praktické využitie priestorov, estetiku, ale i o prvky inteligentného ovládania domu. Dom je ideálny pre viac-člennú rodinu, nakoľko ponúka veľkorysý priestor až 226,18m2.

V PRÍPADE ZÁUJMU JE MOŽNOSŤ DOKONČENIA NA KĽÚČ PODĽA PREDSTÁV ZÁUJEMCU.

PONÚKAME MOŽNOSŤ SPOLUPRÁCE S HYPOTEKÁRNYM ODBORNÍKOM.

Benefitmi domu je kľudná lokalita vzdialenosť od centra cca 500m ,250m Lidl, Kaufland, blízkosť autobusovej stanice BA / DS / KN, výborné reštaurácie, obchodíky, kaviarničky, škôlky, ZŠ i stredné školy, zdravotná starostlivosť, mestské parky plné zelene,vodné dielo Gabčíkovo, prístav Čilistov 2,3km atď.
Okolie ponúka veľa športových, turistických i kultúrnych možností. Ako napr.: kone, korčuľovanie, tenisové, futbalové, basketbalové ihriska...., cyklistické chodníky, kúpalisko – vodný svet, plaváreň, kino, historické pamiatky, kultúrne podujatia a v neposlednom rade nádhernú prírodu Podunajskej nížiny či Dunajských Lužných lesov, ktorá má čo ponúknuť v každom ročnom období....

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2020
 • Energetický certifikát: A
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Terasa: 31 m²
 • Garáž: 23 m²
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu