P R E N Á J O M - exkluzívneho bytu na Laurinskej ul. v Bratislave
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 20. 10. 2020
Laurinská, Bratislava I - Staré Mesto
P R E N Á J O M - exkluzívneho bytu na Laurinskej ul. v Bratislave
490 €

P R E N Á J O M - exkluzívneho bytu na Laurinskej ul. v Bratislave

490 €

+energie


 • Typ: Prenájom
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 65 m2
 • Cena za m2: 7,54 €/m²
  Energie: 250 €/mesiac
  ID inzerátu: 4117960
BÝVAJ TU ponúka na prenájom krásny a exkluzívny 2- izbový byt priamo na pešej zóne na Laurinskej ul. v Bratislave. Byt sa nachádza v komplexe City Gate v samotnom srdci Starého mesta. Ide o luxusné bývanie novėho bytu umiestneného v národno - historickej pamiatke. Sučasťou objektu City Gate je aj Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava. Celý objekt je monitorovaný bezpečnostným systémom a chránený 24 - hodinovou strážnou službou.

Cena prenájmu: 490 € + energie.

Mesačné náklady sú vo výške 250 €.

Zariadenie
Byt je klimatizovaný, kompletne zariadený s citom pre kvalitu a účelnosť. Veľká obývacia izba je priestorovo členená na kuchynskú a obývaciu časť. Kuchyňa je vybavená všetkými elektrospotrebičmi + jedálenskou časťou. Veľká a komfortná spálňa disponuje priestranným šatníkovym rolldorom a zdravotnými matracmi. V priestrannej kúpeľni sa nachádza vaňa a umývadlo. Výhodou dispozície bytu je samostatná toaleta hneď pri vstupe do bytu.
Ďalším benefitom prenajímaneho bytu je možnosť relaxu na veľkej spoločnej terase vo vnútrobloku budovy.

Dispozicia
Priestranná vstupná hala s úložnými priestormi, obývacia izba s kuchyňskou a jedálenskou časťou, veľká spálňa s výstupom do kúpeľne s vaňou, samostatná toaleta hneď pri vstupe.

Lokalita
Byt sa nachádza v najkrajšej časti Bratislavy v Starom meste v nádhernom obytnom dome v národno - historickej pamiatke. V bezprostrednej blízkosti je jednak celé historické centrum mesta a zároveň úplná blízkosť najkrajšieho OC EUROVEA.

Výhoda
Úžasnú atmosféru tohto bytu zhmotňuje skutočnosť, že obidve izby sú situované a majú výhľad na jednu z najobľúbenejších ulíc Bratislavy - na Laurinskú ulicu. Nájomníci majú možnosť využívať fitness centrum, ktoré sa nachádza priamo v budove objektu.

REALITNÁ KANCELÁRIA BÝVAJ TU je členom Realitnej únie Slovenskej republiky. Uvedená cena zahŕňa právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou, bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky. Fotografie sú majetkom realitnej kancelárie.

Vzhľadom na výskyt vírusu COVID - 19 a platné nariadenie vlády SR prosíme klientov, ktorí majú záujem o obhliadky, aby sa riadili hygienickými pokynmi. V prípade, že nemáte rúško alebo rukavice, prosím, upozornite nás pred obhliadkou a my Vám ich zabezpečíme. Obhliadky nehnuteľnosti budú možné po dohode s maklérom.

Vidíme sa na obhliadke - JUDR. KVETOSLAVA KVALTÉNIOVÁ - 0905 723 144
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu