Rodinný dom na slnečnom pozemku v tichej lokalite obce Dobrohošť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 28. 11. 2020
Dobrohošť, Dobrohošť
Rodinný dom na slnečnom pozemku v tichej lokalite obce Dobrohošť
159 000 €

Rodinný dom na slnečnom pozemku v tichej lokalite obce Dobrohošť

159 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Zast. plocha: 142 m2
  Plocha pozemku: 776 m2
 • Cena za m2: 204,90 €/m²
  ID inzerátu: 4118697
Realitná kancelária Pegas real Vám exkluzívne ponúka na predaj tehlový rodinný dom na slnečnom a rovinatom pozemku v tichej a kľudnej časti obce Dobrohošť len 20km od Bratislavy. Pozemok s rozlohou 776m2, zastavanou časťou domu 142m2 a menšou vedľajšou stavbou so zastavanou plochou 48m2 je ideálny na výstavbu rodinného domu podľa vlastných predstáv.

Klasický tehlový 4 izbový rodinný dom z roku 1975 v pôvodnom stave je podpivničený a jeho súčasťou je aj povala so sedlovou strechou. Rodinný dom má kanalizáciu, mestskú vodu a taktiež privedenú elektrinu.

LOKALITA:
Obec Dobrohošť sa rozprestiera medzi starým korytom Dunaja a jeho novovybudovaným umelým kanálom, cca 20 km južne od Bratislavy. Prístup je možný po nových cestných komunikáciách od Bratislavy, smerom na hranicu s Maďarskom, zo smeru od Gabčíkova cez hrádzu hydroelektrárne, alebo preplavením sa kompou od Šamorína. Prehradením koryta Dunaja a spustením vodného diela v roku 1992 sa život u nás a okolí veľmi nezmenil. Stali sme sa však atraktívnejšími. Turisti z okolitých väčších miest sem chodievajú najmä v lete. Región je čoraz častejšie vyhľadávaný, predovšetkým kvôli vodnej turistike a rekreácii, čomu zodpovedajú i investície do budovania infraštruktúry a rozširovania aquparku. V súčastnosti prebieha rozvoj aj k smerom k skvalitneniu a spríjemneniu života obyvateľov obce, nakoľko sa táto lokalita stáva atraktívnou aj pre trvalé usadenie. Rozmach prežíva stavba nových rodinných domov a zvyšujúci sa počet obyvateľov. To si samozrejme vyžaduje aj modernizáciu infraštruktúry obce.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme pri osobnej obhliadke

Kontakt: Michal Hulík
Mobil: 0948 744 099
Cena: 159.000,- Eur

Doplnkové charakteristiky

 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Umiestnenie: Intravilán
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu