Vidiecky dom s veľkou záhradou,pivnicou a lesom
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 22. 10. 2020
Ladzany 75, Ladzany
Vidiecky dom s veľkou záhradou,pivnicou a lesom
85 000 €

Vidiecky dom s veľkou záhradou,pivnicou a lesom

85 000 €

možnosť dokúpiť podiel v urbáre


 • Typ: Predaj
  Druh: Vidiecky dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 190 m2
  Zast. plocha: 295 m2
  Plocha pozemku: 3200 m2
 • Cena za m2: 447,37 €/m²
  ID inzerátu: 4125480
Predám vidiecky dom v obci Ladzany, okres Krupina, bývalé hospodárstvo, pozemok 3 200m2, zastavaná plocha 295m2, rodinný dom s 3 izbami, kuchyňou, kúpeľňou, samostatným WC, šatníkom a letnou kuchynkou a gánkom. Hospodárska časť má priestrannú komoru, veľkú dielňu s drevárňou a veľkou garážou. V dome je elektrika a obecný vodovod, na pozemku studňa, 2 septiky, samostatná dielňa z kameňa. Dom je zo 60-tych rokov, postavený z tehál a z kvádrov, vykurovanie kachľovou pecou a elektrikou, teplú vodu zabezpečuje bojler v kúpeľni a prietokový ohrievač v kuchyni. Dom sa predáva so zariadením. V záhrade sú vysadené ovocné stromy ako orechy, jablone, hrušky, slivky, čerešne, višne, moruše, lieskovce, vinič, ale aj okrasné stromy a kríky.
Súčasťou predaja ja tiež samostatná vínna pivnica v časti obce zvanej Biele drahy, je ručne hĺbená do tufového kameňa, podobne ako známe obydlia v neďalekých Brhlovciach. Obec Ladzany leží na spojnici Levíc a Krupiny, sú tu výborné rekreačné možnosti, 15 km na juh kúpele Dudince, na severe Banská Štiavnica, Sitno, miestne lesy sú vyhľadávané hubárske a poľovnícke lokality.
V prípade záujmu je možné tiež odpredať podiel v miestnom urbáre, čo predstavuje vlastníctvo lesa a pasienkov, prístup k vyťaženému drevu z urbárskeho lesa, napríklad na kúrenie, možnosť stať sa členom miestneho poľovníckeho združenia.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty