Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 02. 2023
Stupava
Predaj, pozemok pri Vachalkovom rybníku Stupava
681 960 €

Predaj, pozemok pri Vachalkovom rybníku Stupava

681 960 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 5683 m2
  • Cena za m2: 120 €/m²
    ID inzerátu: 4125876
Ponúkame na predaj pozemok pri Vachalkovom rybníku v meste Stupava, okres Malacky vo veľkorysej výmere 5683 m2. Pozemok je v budúcnosti určený k výstavbe a je v tesnej blízkosti projektu Habánky

Tento rovinatý pozemok sa rozprestiera v tichej, pokojnej rekreačnej lokalite na okraji mesta Stupava, kde je dostupná kompletná občianska vybavenosť. Pozemok sa nachádza v blízkosti lesa, obklopený prírodou a predstavuje tak ideálne miesto pre aktívny rodinný život v blízkosti hlavného mesta. Veríme, že oceníte aj cyklotrasu, ktorá sa nachádza v blízkosti pozemku a turistické chodníky v okolitej prírode.

K pozemku vedie prístupová cesta a je možné ho rozdeliť. Pozemok je momentálne dostupný bez napojenia na vodu, elektriku a plyn, v budúcnosti je však plánovaná výstavba a zasieťovanie.

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás!

Pevne veríme, že Vás ponuka predaja pozemkov oslovila. V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať pomocou kontaktného formulára alebo na telefónnom čísle +421 907 196 792

Hľadáte niečo iné?
V prípade, že hľadáte inú nehnuteľnosť určite ma sledujte na Facebooku – Stanislav Dovičič Reality. Pravidelne a prednostne tam zverejňujem nové ponuky a tipy na výhodnú kúpu / predaj. Veď čo je lepšie ako byť informovaný medzi prvými? :)

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty