Predaj, stavebný pozemok Stupava
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 12. 12. 2020
Stupava
Predaj, stavebný pozemok Stupava
584 460 €

Predaj, stavebný pozemok Stupava

584 460 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 3247 m2
  • Cena za m2: 180 €/m²
    ID inzerátu: 4125877
Ponúkame na predaj stavebné pozemky v katastrálnom území Mást v meste Stupava, okres Malacky s rozlohou 3247 m2. Pozemky sú určené k výstavbe rodinných domov

Tieto rovinaté stavebné pozemky sa rozprestierajú v atraktívnej lokalite na okraji mesta Stupava, kde je dostupná kompletná občianska vybavenosť. Pozemky sú obklopené prírodou a predstavujú tak ideálne miesto pre aktívny rodinný život v blízkosti hlavného mesta s pestrým voľnočasovým vyžitím.

K pozemkom vedie prístupová cesta a je možné ich rozdeliť. Pozemky sú momentálne dostupné bez napojenia na vodu, elektriku a plyn, v budúcnosti je však plánovaná výstavba a zasieťovanie.

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás!

Pevne veríme, že Vás ponuka predaja stavebných pozemkov oslovila. Ak hľadáte tiché a pokojné bývanie v blízkosti Bratislavy, do ktorej sa dostanete autom za 15 minút, neváhajte sa na nás obrátiť. V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať pomocou kontaktného formulára https://stanislavdovicic.sk/predaj-stavebny-pozemok-stupava alebo na telefónnom čísle +421 907 196 792.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu