Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 02. 2023
Stupava
Predaj, stavebný pozemok Stupava
584 460 €

Predaj, stavebný pozemok Stupava

584 460 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 3247 m2
  • Cena za m2: 180 €/m²
    ID inzerátu: 4125877
Ponúkame na predaj stavebné pozemky v katastrálnom území Mást v meste Stupava, okres Malacky s rozlohou 3247 m2. Pozemky sú určené k výstavbe rodinných domov

Tieto rovinaté stavebné pozemky sa rozprestierajú v atraktívnej lokalite na okraji mesta Stupava, kde je dostupná kompletná občianska vybavenosť. Pozemky sú obklopené prírodou a predstavujú tak ideálne miesto pre aktívny rodinný život v blízkosti hlavného mesta s pestrým voľnočasovým vyžitím.

K pozemkom vedie prístupová cesta a je možné ich rozdeliť. Pozemky sú momentálne dostupné bez napojenia na vodu, elektriku a plyn, v budúcnosti je však plánovaná výstavba a zasieťovanie.

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás!

Pevne veríme, že Vás ponuka predaja stavebných pozemkov oslovila. V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať pomocou kontaktného formulára alebo na telefónnom čísle +421 907 196 792.

Hľadáte niečo iné?
V prípade, že hľadáte inú nehnuteľnosť určite ma sledujte na Facebooku – Stanislav Dovičič Reality. Pravidelne a prednostne tam zverejňujem nové ponuky a tipy na výhodnú kúpu / predaj. Veď čo je lepšie ako byť informovaný medzi prvými? :)

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty