Predáme veľkometrážny rodinný dom v tichej, kľudnej lokalite Svätý Jur
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 13. 05. 2021
Fraňa Kráľa, Svätý Jur
Predáme veľkometrážny rodinný dom v tichej, kľudnej lokalite Svätý Jur
410 000 €

Predáme veľkometrážny rodinný dom v tichej, kľudnej lokalite Svätý Jur

410 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 300 m2
  Plocha pozemku: 380 m2
 • Cena za m2: 1 366,67 €/m²
  ID inzerátu: 4129545
Predáme veľkometrážny RD v tichom, pokojnom prostredí vo Svätom Jure. Výborne dostupná lokalita s minimálnym dopravným zaťažením ( 3-4 autá/deň ). RD sa nachádza na pozemku o rozlohe 380 m2. RD bol kolaudovaný v roku 1985, je zateplený, na dome sú drevené okná s izolačným trojsklom so sieťkami. Strecha je šikmá, povala prístupná (1,2m vysoká). Súčasťou domu je garáž pre 1 auto servisným otvorom ( 2 x 1 m ) na podlahe ústiacim do dielne v suteréne.

Dispozícia RD:
Podzemné podlažie: ÚP je cca 150 m2 a nachádza sa tu 8 samostatných miestností, ktoré boli využívané, ako skladové priestory, vínna pivnica, dielňa, práčovňa, sušiareň a pracovná kuchyňa, sauna, špajza. V najväčšej miestnosti, ktorá bola využívaná, ako kancelária sa nachádza krb a drevené parkety.

Prízemie je veľkoryso priestorovo riešené, každá izba je priestranná. Nachádza sa tu obývacia miestnosť s krbom o rozlohe 50m2, samostatná kuchyňa (16m2), pracovňa domácej pani so šatníkom, hala, kúpeľňa s toaletou a sprchou, a vstupná chodba. Zo vstupnej chodby, ako i z haly je prístupný dvor, kde sa nachádza oddychová zóna domu, ovocné stromy, a skleník. Priestorové rozmery skleníka umožňujú vybudovať 7 m bazén s príslušenstvom pri zachovaní trávnika a oddychovej zóny.

Na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné izby, z každej izby je výstup na terasu s krásnym výhľadom na okolie. Terasa má 72m2, a bola využívaná na oddych, a bol tu umiestnený bazén. Izby , ako i chodba sú klimatizované. Na poschodí je samostatná kúpeľňa ( vaňa a sprchový kút) a samostatná toaleta.

Vykurovanie kondenzačným plynovým kotlom , ohrev vody elektrický alt. je možne vyradiť el. a v zimných mesiacoch zohrievať vodu kúrením.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1985
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Terasa: Áno
 • Garáž: Áno
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová
 • Kúrenie: Krb
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty