Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2022
osvaldova, Trnava
Osvaldova, 917 01 Trnava - viacgeneračný dom s krytým bazénom
649 900 €

Osvaldova, 917 01 Trnava - viacgeneračný dom s krytým bazénom

649 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 934 m2
  Plocha pozemku: 1000 m2
 • Cena za m2: 695,82 €/m²
  ID inzerátu: 4130273
Rozsahom a hmotou je tento nádherný rodinný dom jednou z najlepšie postavených ponúk, aké môžete na trhu nájsť. Od ulice sa tvári nenápadne, ale skúsenému oku neunikne investičná perspektíva aj výhody, ktoré rafinovane a sebavedomo ukáže okamžite po vstupe. V kategórií viacgeneračného bývania resp. bývania spojeného s podnikaním sa jedná o vyslovene bezkonkurenčnú nehnuteľnosť. Nevynechajte bohato zastúpený zoznam ,,Vybavenie nehnuteľnosti" nižšie. Prehľadne sa dá rozdeliť na dva takmer samostatné rodinné domy alebo 4 plnohodnotné bytové jednotky, ktorým nechýba dostatok parkovania aj garáž. V 1. bezbariérovom krídle nehnuteľnosti sú umiestnené 2 spálne, veľká pracovňa, veľká obývacia miestnosť s kuchyňou, samostatná sanita, veľká sprcha a veľký nápadný zastrešený bazén. V celej tejto časti sú rozmiestnené východy na terasu na veľkej záhrade. S viacpodlažným krídlom je spojená veľkou spoločenskou miestnosťou obloženou drevom, ktorej dominuje funkčný krb a terasa. Túlaním sa po dome objavujete jeden romantický pohľad za druhým.

Polozapustený suterén tohto krídla si priam pýtal vytvoriť útočisko/klubovňu, kam si budete chodiť dobýjať energiu nielen cvičením. Pôdorys miestnosti sa smerom k podkroviu kopíruje. Schodisko vás privedie do bytovej jednotky na 1. podlaží, kompletne zariadeného 3 izbového bytu s kúpeľnou samostatným WC, kuchyňou so špajzou množstvom šatníkov. S rovnakou dispozíciou avšak s odlišným dizajnovým jazykom je rozložený aj bytový priestor nad ním. Oba majú balkón resp. terasu s výhľadom na záhradu a západ. Dispozične je možné zachovať bytové jednotky alebo priestory začleniť do uceleného konceptu jednotného rodinného domu. Budúci majiteľ získa obrovskú voľnosť v tom, ako bude nehnuteľnosť vyzerať a aj akému účelu nechá rozsiahlu úžitkovú plochu vyniknúť. Nahrubo rozpracované sú aj otvorené priestory v podkroví. Záhrada je koncipovaná ako priestor na oddych, rekreáciu a náhodné plodné stretnutia. Zakončená je záhradným domčekom s krytou terasou, kuchynkou a malým fitness kútikom.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2005
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet balkónov: 1
 • Počet terás: 1
 • Počet garáží: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty