...bývanie na STAROM SÍDLISKU, a to 3-izbový byt s BALKÓNOM, PRIEVIDZA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 22. 10. 2020
Prievidza
...bývanie na STAROM SÍDLISKU, a to 3-izbový byt s BALKÓNOM, PRIEVIDZA
59 990 €

...bývanie na STAROM SÍDLISKU, a to 3-izbový byt s BALKÓNOM, PRIEVIDZA

59 990 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 64 m2
  • Cena za m2: 937,34 €/m²
    ID inzerátu: 4131562
.....BÝVAJTE PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV, staré sídlisko ul.Š. Králika, Prievidza

Predstavujeme vám novinku na trhu s VIZUALIZÁCIOU MOŽNEJ REKONŠTRUKCIE

Ak hľadáte bývanie na STAROM SÍDLISKU, a to 3-izbový byt s BALKÓNOM, iste ste zistili, že na výber nie je až tak veľa možností.

Kúpiť byt s čiastočnou rekonštrukciou ? s kompletnou rekonštrukciou?
Patríte medzi tých, ktorí už prešli niekoľkými obhliadkami bytov a ich rekonštrukcia nespĺňala vaše predstavy? Táto dilema je bezpredmetná, ak máte šťastie a nájdete byt v pôvodnom stave, kde budete môcť naplno rozvíjať a realizovať vaše vysnívané bývanie.
Šancu získať takýto byt máte na dosah. Byt , ktorý Vám chcem predstaviť by mal byť VÝZVOU pre Vás šikovných majstrov a Vás, ktorí s trochou vízie a kreativity dokážu z tohto pôvodného trojizbového bytu pretaviť svoje predstavy do svojej vlastnej skutočnosti.

Pozrite si návrh - VIZUALIZÁCIOU MOŽNEJ REKONŠTRUKCIE, ktorým sa môžete inšpirovať, prípadne ho využiť pri rekonštrukcii bytu. Ide o štúdiu ušitú na mieru. Dizajn interiéru je určený pre mladý pár a snáď vás inšpiruje.

LARES reality vám ponúka -3-izbový byt vo výmere 64m2 s balkónom, byt je v pôvodnom stave, nachádza sa na 2. poschodí v panelovom bytovom dome s výťahom. Bytový dom je situovaný na jednom z najvyhľadávanejších oblastí na bývanie v Prievidzi, staré sídlisko, lokalita s výbornou pešou dostupnosťou do nového a starého centra Prievidze – v priamej blízkosti Kaufland, UNIKLINIKA, Korzo.. , no a neodmysliteľnou výhodou je občianska vybavenosť, ktorú táto lokalita predstavuje – pešou dostupnosťou škola, škôlka, potraviny, zástavka MHD, pošta, plaváreň, fitko...

DISPOZÍCIA: ( pôdorys vo fotkách )Byt pozostáva zo vstupnej chodby, po pravej strane sa nachádza samostatná kúpeľňa a toaleta, tieto dve miestnosti sme spojili a vytvorili sme vo vizualizácii priestrannú kúpeľňu so sprchovým kútom spojenú s toaletou. Na chodbe nám vznikol úložný priestor. Z chodby vchádzate po pravej strane do kuchyne, kde sme vo vizualizácii zvolili kuchynskú linku do tvaru L, ladenú v bielych farbách s kombináciou bledej šedej – čo dodáva priestoru jednoduchosť a čistotu, v kuchyni vznikol dostatočný priestor na jedálenský stôl. Z chodby je priamy vstup do obývacej miestnosti s výstupom na balkón . Vo vizualizácii obývacej izby sa kládol dôraz na maximálne využitie priestoru, decentné materiálové spektrum dáva priestoru eleganciu a bude trvalo vkusné. Atypický nábytok na mieru z prírodných materiálov je doplnený dizajnovými kúskami typového nábytku, štýlovým osvetlením. Obývacia izba je priechodná do ďalších dvoch samostatných miestností.

TECHNICKÝ STAV: ako sme v úvode textu uviedli, byt je v pôvodnom stave, v obývacej izbe a v kuchyni sú nové radiátory a vymenené okná , podlaha v izbách – klasické zachovalé drevené podlahy.

BYTOVÝ DOM: v bytovom dome boli vymenené stúpačky – teplá a studená voda, kanalizácia. Nové plastové vstupné vchodové dvere, nové zvončeky a schránky. Vo fonde vlastníkov bytového domu sú naakumulované fin. prostriedky, ktoré v blízkej budúcnosti budú použité na rekonštrukciu bytového domu – zateplenie a interiér chodieb.
Parkovanie je verejné pred bytovým domom

Ak sú pre vás perfektná dostupnosť, kompletná občianska vybavenosť a pôvodný stav bytu, kde si môžete realizovať vaše vysnívané bývanie vašimi požiadavkami na bývanie , tak ma neváhajte kontaktovať na 0917 114 229
Ludmila Galambošova
pre bližšie informácie , prípadne dohodnutia si obhliadky.

...ups cena 59.900,-

kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty