Obchodný priestor na predaj v Starom Meste
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 18. 01. 2021
Ul. 29. augusta, Bratislava I - Staré Mesto
Obchodný priestor na predaj v Starom Meste
340 000 €

Obchodný priestor na predaj v Starom Meste

340 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 117 m2
  • Cena za m2: 2 905,98 €/m²
    ID inzerátu: 4133675
RIVERS REAL ESTATE exkluzívne ponúka na predaj moderný obchodný priestor v 10-ročnej novostavbe v Starom meste na Ulici 29. Augusta. Obchodný priestor je riešený ako dvojpodlažný s celkovou plochou 117,1 m2. Vrchná časť priestoru, ktorá disponuje plochou 57 m2 sa nachádza na prízemí a má bezbariérový prístup od cesty a chodníka ulice. Táto časť priestoru je smerom od ulice celoplošne presklená a je riešená ako open-space, pričom v zadnej časti priestoru sa nachádza technická miestosť a toaleta. V zadnej časti priestoru sa nachádza zakryté schodisko na prechod do spodnej časti priestoru s plochou 60 m2. Schodisko je možné odkryť a znovu prepojiť oba priestory. Vrchná časť priestoru je vhodná na účely kancelárie, salónu, obchodu, ambulancií a podobne, spodnú časť (bez okien) je možné využiť ako zasadačku, archív, showroom, skladovacie priestory a podobne.

K priestoru je možné prenajať 2 parkovacie státie na -1. podzemnom podlaží. Cena za prenájom parkovacieho státia je 100 EUR + DPH/mesiac. K spoločným priestorom budovy patrí aj udržiavaný park vo vnútrobloku, ktorý je možnosť spoluužívať. Budová má vlastnú kotolňu, jej energetický certifikát je B.

Priestor je vhodný pre spoločnosti hľadajúce ľahko dostupnú adresu pre svoju klientelu v centre mesta. Táto lokalita je v Bratislave mimoriadne obľúbená a vyhľadávaná domácou aj zahraničkou klientelou. Nachádza sa v úplnom centre mesta, ktoré sa tak stáva dostupné pešou chôdzou. Je tu výborná občianska vybavenosť, v blízkosti sa nachádza obľúbená Medická záhrada na oddych a prechádzky, pár minút pešej chôdze je nákupné centrum Eurovea.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu