Predám pozemok v Záhorskej Bystrici
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2020
Bratislava IV - Záhorská Bystrica
Predám pozemok v Záhorskej Bystrici
Cena dohodou

Predám pozemok v Záhorskej Bystrici

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 920 m2
 • ID inzerátu: 4133830
Ponúkam Vám na predaj stavebný pozemok priamo v Záhorskej Bystrice. Je situovaný na Záhumenskej ulici a je oplotený so všetkými IS. Pozemok je orientovaný na slnečnú južnú stranu a je v tvare obdĺžnika. Svojmu novému majiteľovi poskytne dostatok súkromia, ulica je jednosmerná, v tichej zóne, končiaci záhradami. Pozemok je pripravený priamo k výstavbe rodinného domu alebo aj dvojdomu vzhľadom na jeho výmeru 920 m2, pričom keďže priamo nesusedí z ľavej strany s iným rodinný domom, je možné umiestniť dom na hranicu pozemku s bočnou prístupovou cestou. Môžete začať stavať ihneď, inžinierske siete máte všetky pred pozemkom.

Ponúkaný stavebný pozemok je celý oplotený. Možnosť okamžitej výstavby RD. Max zastavanosť je na tomto pozemku 22 %. K autobusovej zástavke je 5 minút pešej chôdze. Okrem týchto benefitov majitelia pozemku ocenia aj blízke dopravné napojenie do centra Bratislavy viacerými cestami a napájačom na diaľnicu ( len 15 km priamo k Hviezdoslavovmu námestiu), blízke potraviny Billa a možnosti bratislavskej MHD.

Cena pozemku je dohodou.

Realitný maklér: Ing. Adriana Darášová 0903 761 645
Zabezpečíme Vám kompletný servis pri kúpe. Som zároveň hypotekárnym špecialistom s 20 ročnými skúsenosťami a zabezpečím Vám najvýhodnejšie financovanie kúpy nehnuteľnosti. Aj rôzne komplikované situácie financovania, môžete sa spoľahnúť, v lokalite som riešila financovania viacerým klientom, na ktorých Vám viem dať odporúčanie. Financovanie je to najdôležitejšie, s čím si musíte byť istí, aby ste vedeli v kľude zložiť depozit a nebáť sa prípadnej straty. Neodporúčam ísť do kúpy s neistotou výsledku, ten kto bude vo Vašom prípade dobre spávať – budete predsa Vy. Ja som tu na riešenie toho, na čo všetko treba myslieť a ako to časovo rozvrhnúť. Obráťte sa na mňa aj v prípade, že si nevyberiete mnou ponúkanú nehnuteľnosť, budem rada nápomocná riešeniu Vašich potrieb pri akejkoľvek kúpe aj inej nehnuteľnosti, aj mimo tejto lokality. Moje dlhoročné skúsenosti Vám rada odovzdám, aby ste mohli bývať.

Aj VY POTREBUJETE PREDAŤ/PRENAJAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ? Chcete profesionálne fotografie, kvalitnú inzerciu, perfektný právny servis? Ozvite sa a aj Vám môžem pomôcť.

Doplnkové charakteristiky

 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Umiestnenie: Intravilán
 • Plyn: Pri pozemku
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno
 • Elektrina: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu